12 Lüks İç Tasarım Trendleri

Evinizi dekore etme zamanı geldiğinde, yaz yaratıcı yönünüzü sergilemek için iyi bir zamandır. Bu makale, popüler iç tasarım trendleriyle koşmaya ilişkin ipuçları sunuyor.

Rose Gold’un Romantik Trendi

Bu yaz, lüks iç tasarım trendleri tamamen pembe altınla ilgili olacak. Bu güzel renk, herhangi bir odaya romantizm dokunuşu eklemek için mükemmeldir.

Bu yaz bekleyebileceğiniz diğer lüks iç tasarım trendlerinden bazıları arasında Asya’dan ilham alan stiller ve dokular, doğal ahşap yüzeyler ve toprak renkleri yer alıyor. Bu trendlerin her birinin kendine özgü çekiciliği olsa da hepsinin ortak bir teması var: lüks.

İster evinize lüks bir dokunuş katmak ister gerçekten benzersiz bir görünüm yaratmak isteyin, bugün bir tasarım danışmanına kaydolun ve hayalinizdeki evi yenilemeye başlayın!

12 Lüks İç Tasarım Trendleri ResimleriGeri Dönüştürülmüş Güncel Trend

Yaz, lüks iç tasarım trendleri konusunda heyecanlanmak için mükemmel bir zamandır. Bu yazın en sıcak trendlerinden biri geri dönüştürülmüş akım.

Geri dönüştürülmüş akım, mobilya, sanat ve diğer nesnelerin yapımında geri kazanılmış veya geri dönüştürülmüş malzemeleri kullanan bir stildir. Geri dönüşümlü akım projelerinde kullanılan malzemeler genellikle çevre dostu ve sürdürülebilirdir. Ayrıca geleneksel inşaat yöntemlerinden farklı, benzersiz bir dokuya ve görünüme sahiptirler.

En lüks geri dönüştürülmüş akım projelerinden bazıları bambudan yapılmış mobilyalardır. Bambu, güçlü ancak esnek olan doğal bir malzemedir. Mobilyaya kolayca işlenebilir ve yenilenebilir kaynakları onu değerli bir mal haline getirir.

Bu yaz bir diğer popüler lüks iç tasarım trendi de mozaik sanatı. Mozaik sanatı, yüzeyler üzerinde karmaşık tasarımlar oluşturmak için küçük cam parçaları, taş veya diğer malzemeleri kullanır. Bu sanat türü duvarlar, zeminler ve hatta tavanlar oluşturmak için kullanılabilir. Mozaik sanatı oldukça karmaşık olabilir ve özel beceri ve ekipman olmadan yaratmak zor olabilir.

Bu yaz evinizi dekore etmenin lüks bir yolunu arıyorsanız, geri dönüştürülmüş güncel veya mozaik sanatı stillerini tercih etmeyi düşünün. Her odaya karakter ve incelik katacak güzel ve çevre dostu ürünlerdir.

Mozaik sanatının en popüler biçimlerinden biri “tesserae” denilen mozaik sanatı baskılarıdır. Bunlar, duvarlarda, zeminlerde ve tavanlarda karmaşık ve güzel görüntüler oluşturmak için küçük cam veya taş parçaları kullanan nispeten basit tasarımlardır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı tessera türü vardır, böylece eviniz için mükemmel tasarımı bulabilirsiniz.

Bu yaz deneyebileceğiniz başka mozaik stilleri de var. Geleneksel sanat eserlerini geometrik desenlerle bir arada kullanmayı düşünebilirsiniz. Ya da belki de parlak tonları, farklı renkli cam veya taştan yapılmış daha küçük parçalardan oluşan desenlerle karıştıran daha renkli bir stili tercih edebilirsiniz.

12 luks ic tasarim trendleri 11

Geometrik Eğilim

Bu yaz, lüks otomobil şirketlerinin geometrik tasarımlara sahip lüks iç mekanlara sahip modeller piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu trend, doğada bulunan geometrik desenlerden ilham alıyor.

Geometrik tasarımlara sahip iç mekanlar, özgün ve göz alıcı oldukları için bu yaz popüler olacak. Ayrıca bir açıklama yapacaklar ve herhangi bir arabaya zarafet katacaklar.

Bu yaz geometrik tasarımlı modelleri piyasaya sürmesi beklenen en popüler lüks otomobil şirketlerinden bazıları Audi, BMW, Cadillac ve Mercedes-Benz. Bu şirketlerin lüks iç mekanlara sahip modeller piyasaya sürme geçmişi var, bu nedenle büyük olasılıkla bu yaz bu trendi sürdürecekler.

12 luks ic tasarim trendleri 10

Scenics Trendi

Bu yaz lüks otomobil üreticileri, lüks iç mekanlara sahip yeni modeller piyasaya sürüyor. Bu iç mekanlar, bir huşu ve merak duygusu uyandırmak için tasarlanmıştır.

Bu yazın en popüler iç tasarım trendlerinden biri de manzara trendi olarak adlandırılıyor. Bu trend, bir otomobilin iç kısmında gösterişli doğal kumaşların ve dokuların kullanılmasına işaret ediyor. Bu, araca lüks ve sofistike bir his verir.

Bu yaz diğer popüler lüks iç tasarım trendleri arasında vintage cazibe trendi ve modern country tarzı trend yer alıyor. Bu trendlerin her ikisi de bir arabanın iç kısmında rustik malzemeler ve dokular kullanmaya odaklanıyor. Bu, araca kır tarzı bir görünüm ve his verir.

İster bu yaz heyecanlanmak için lüks bir iç tasarım trendi arıyor olun, ister sadece arabanızın görünümünü değiştirmek isteyin, birçok seçenek mevcut. Bu nedenle, en sevdiğiniz lüks otomobil üreticilerinin en son modellerine göz atmayı unutmayın!

12 luks ic tasarim trendleri 9

Mavinin Herkesin Favori Modernist Tonları

Bu yaz, lüks otomobil markaları güzel mavi arabalarla dolup taşacak. Bunun nedeni, mavinin gökyüzünün ve okyanusun rengi olması ve bu nedenle lüks ve statü ile ilişkilendirilmesidir. Bu sezon mavinin en popüler tonlarından bazıları lacivert, kraliyet mavisi ve elektrik mavisidir.

Yorum Yaz

5 + 5 =