2013 Aydınlatma Modelleri

 2013 Aydınlatma Modelleri

Sabah aydınlıkta kalkmanın sizi nasıl neşelendirdiğini, masa lambasının çalışmayı nasıl kolaylaştırdığını düşünün. İşte size ışığın gücü. Evinizi ışıkla donatmak için aşağıdaki değişik aydınlatma çeşitlerini bir arada kullanmanızı öneririz.

Genel aydınlatma eve genel bir ışık verir, gölgeleri ortadan kaldırarak görmeyi kolaylaştırır. Tavan lambaları, avizeler ve ayaklı lambalar bu işe yarar. Ortamın havasını değiştiren aydınlatma, duvar, yer, masa lambaları buna örnektir. Işık ve gölgeyle oynayarak ortamın havasını değiştirmenize yardım eder.

Özel aydınlatma çalışma Lambası, okuma lambası ve tezgah üstü lambalar bu gruba girer. Bunlar çalışmayı daha kolay ve verimli hale getirir. Okuma, yer lambaları ışığı yönlendirmemizi sağlayan ayarlanabilir başlığı ile ışık yoğunluğunu ayarlarız.

En parlak fikirlerimiz hep düşük fiyatlı. Dünyanın en uygun fiyatlı lambasını yaratma projemiz sırasında, tasarımcılarımız gereksiz her şeyi tasarımdan çıkararak işe başladılar. Ambalajını bile! Lambanın ayağını ve kordonunu başlığın içine topladılar ve maliyetlerini iyice düşürmek için her şeyi tasarladılar. Odanın havasını bir dokunuşla değiştirin! Tavan lambasını uzaktan kumanda ile açar, kapatır veya kısarsınız.

aydınlatma modelleri, 2013 aydınlatma modelleri, aydınlatma, aydınlatma fiyatları, ucuz aydınlatma modelleri

Yorum Yaz

77 + = 78