2013 Dekorasyon Modelleri

2013 Dekorasyon Modelleri

2013 Dekorasyon Modelleri

Yaşadığımız beklide günümüzün büyük bir kısmı geçirdiğimiz yaşam alanın zevkimize göre dizayn edilmiş olması her yönüyle bizi yansıyor olması gerekmektedir. Örneğin yaşadığımız evin oturma odası yada yatak odası yada salonu her bir köşesinde kendimizden bir parça katmamız gerekli olabilir.Evin dekorasyonunu kendi yaşam, çalışma hatta örf ve adetlerimize göre düzenlemek her zaman için en doğrusudur. Evin duvarlarındaki tablolar, eve girişteki vestiyer, duvardaki ayna, her zaman en rahat olduğumuz oturma köşemiz bunları bizden başka kimse en iyisini bilemez.

Bu yüzden bir ev aldıktan sonra genelde insanlar evi önce boyar hem temiz olsun diyememede büyük ihtimale kendi zevkini yansıtsın diye sonra eşyaları nereye koyacağını kafasında planlar tekli koltuk şurada, çift kişilik koltuk buraya, üçlüde buraya koyarsak olur mu diye düşünür kafasında defalarca yerlerini değiştirir sonra en doğrusunu bulduğunu düşünür ve yatak odasına geçer şuraya yatak, şuraya ayna, şuraya iki sehpa atttıkmı tamamdır sırada mutfak var şuraya buzdolabı, buraya ocak, şura yada bulaşık makinesi koyarız der kendi kendine sonra banyoya geçer şurası tam çamaşır makinası için en ideal yer şura yada bir askı atarız der her şeyi kafasında tasarlar ve eşyaları en son kafasında canlandırdığı şekilde düzmeye başlar.

Bu iş bittikten sonra oturup etrafa bakınır ve şu sehpayı şuradan kaldırsak cam kenarına koysak cam kenarındaki koltukları şuraya çeksek der ve kalkıp yerlerini değiştirir. Sonra mutfak eşyaları iyice kontrol eder hepsi tam yerinde mi gerçekten yoksa değişiklik yapıla bilinir mi diye ocağı kaldırıp tezgahın üstünden bir masa ayarlar ve onun üzerine indirir söyle daha iyi oldu der tezgahta bulaşık yıkamaya engel oluyordu.

Sonra banyo, oturma odası, yatak odası, salon varsa çocuk odası dolaşır he şeyi gerçekten doğru dizilmiş mi diye ama her defasında bir şeyler yerlerini değiştir. Bu hep böyle devam eder her zaman ve her yerde çünkü insanlar evdeki dekorasyonu o anki psikolojik durumuna göre değiştirebilir Bir gün televizyon şu tarafta  durum bir kaç gün yada bir kaç ay sonra yerini nedense değiştirme ister buda insanların yaşadıkları yerde nasıl rahat ediyorlarsa o şekilde yaşama isteklerindendir.

2013 Dekorasyon Modelleri,dekorasyon örnekleri,en güzel dekorasyon modelleri,dekorasyon,mobilya dekorasyon,ev dekorasyon

Yorum Yaz

− 4 = 4