2020 En Güzel Salon Takımları

2020 En Güzel Salon Takımları

Resim galerimizdede gördüğünüz üzere Son yılın moda salon takımlarını beğeninize sunmuş bulunmaktayız.

Bu yılın modası olarak avangard olarak belirtilen eski osmanlı tarzı mobilyalar ön planda tutulmaktadır.

Özellikle alt kısımlarının açık olması temizlik yapan bayanlar için çok önemli bir kolaylık sağlıyor.

Konumuzdaki resimlerden veya diğer başlıklardan bilgi edinebilirsiniz.

Daha Eski Modeller

Evinizde bir Hollywood rüyası yaşamak ister misiniz? Moda tasarımcılarından ilham alarak tasarlanan koltuk takımlarında evinizde, organik dokular ve lüks pırıltıların kutuplaşması estetik bir karma yapıya dönüşerek sizlerin hayalini evinizde yaşatacak.

Salon doğal yapı taşları olan koltuk takımları ile evinizin vazgeçilmez bir köşesi gibidir. Ham ahşap koltuk takımlarında kullanılan mobilya malzemesi ahşap malzemenin özelliği gibi doğal unsurlar kullanılarak pahalı antikalara bezenmiş salon takımlarından daha gösterişli olacaktır. Eve giren her gösterişli koltuk takımlarının markanın getirdiği imajın arkasına saklanarak güzel gözükmez. Evinizi iyi dekore ederek bu koltuk takımlarının gerektiği hak ettiği yerde kullanarak kendini göstermesine olanak tanıyın. Hatta kendisini son zamanların tasarım ödüllerine layık görülse dahi bu koltuk takımlarını iyi bir şekilde dekore ederek olduğundan daha ihtişamlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu koltuk takımlarını yaparken emeği geçen kişilere de haksızlık etmemiş oluruz. Bu gösterişli koltuk takımları ile eviniz hatta hayatınız değişecek. Her baktığımızda bu çok güzel diyebileceğimiz bir şey yaratmak için sadece satın almak gerekmez aynı zamanda doğru yerde uygun şekilde kullanmak gerekmektedir.

koltuk takımları, oturma odası, salon takımları, mobilya, dekorasyon

salon-takimlari (7)

Evimiz için önem teşkil edilen salonlarımız da güzel bir görüntüye sahip olmasını sağlamak bizim elimizdedir, yeni alacağımız salon takımın da ilk önce ağacın sağlamlığı, boyutları, renk ve deseni,fiyatı önemlidir,  çok ucuza da çok pahalıya da salon takımı bulmak mümkündür, ilk önce evimizin salonuna hangi takımın uyacağına karar vermek gerekir, mesela küçük salonlar için köşe takımları çok kullanışlıdır,salonumuzu geniş ve ferah gösterir, büyük salonlar için ise büyük köşe takımları bulunmakla birlikte, iki üçlü iki tekli modellerde tercih edilebilir.

Sade yapılmış olan salon takımlarımızı çeşitli aksesuar olarak kullanabileceğimiz, fantezi yastıklarla da daha güzel bir görünüm verebiliriz, seçeceğimiz renk de önemlidir salon takımların da genellikle koyu renkler tercih sebebidir,mesela bordo , koyu yeşil mürdüm , kahve ve bej rengi en çok tercih edilenlerin başında gelir,amacımız salonumuza daha seçkin bir hava yansıtmaktır,

Salon takımlarımız da leke tutmayan, kolay temizliği olan,terletmeyen kumaşlar olmalıdır, bu kumaş türü de genellikle kadifedir, son dönemler de tercih edilen deri salon takımları, hem pahalı olmakla beraber çabuk yırtılıp çok da sıcak tutmaktadır, ama temizliği kolaydır,mobilyanın hayatımız da önemi büyüktür bu yüzden yorulan bedenlerimizi,aradığımız rahatlıkve huzuru iyi döşenmiş  bir salon takımları ile giderebiliriz

salon-takimlari (2)

salon takımları, yeni sezon salon takımları, salon takım fiyatları, ucuz salon takımları, koçtaş salon takımları, istikbal salon takımları, bellona salon takımları, mondi salon takımları, en güzel salon takımları, pahalı salon takımları

kose-takimlari (4)

2015 Dekorasyon Fikirleri

Ev ve ofislerdeki bulunan dekorasyon konusunda mükemmeliyetlik ve fonksiyonellik arayanların beklentilerini yepyeni modelle ve birbirinden güzel tasarımlara sahip köşe takımları ile karşıladık. Bu yeni takımları ile ayrı bir hava getiren tasarımcıların trendleri yakalamaları olanaksız bir durumdur. Sizleri bu yeni akıma ayak uydurmanızı ve yeni tasarımları görmeye davet ediyoruz.

Köşe takımları, ev modasının son yıllardaki en önemli unsurlarından geniş kanepe rahatlığını fonksiyonelliği bir arada birleştirmeyi başarmıştır. Kahvenin en uygun özel tonlarının kullanıldığı kanepenin rakiplerinden sıyrılan en büyük özelliği köşe takımlarının yan tarafında bulunan kütüphane özelliği ve kumaştan oluşan iki farklı kol bölümünün değişebilir olmasıdır. Değişkenliği ile herkesin evine göre şekillendirilebileceği modüler mobilyalar, tek düzeliği sevmeyenler için de keyifli alternatifler sunan köşe takımları görülmeye değer.

Köşe takımlarına istenirse eklenebilecek tekli koltuk ve özel olarak tasarlanan orta sehpa ve puf görevi gören özel tasarım mobilyası, ayak uzatma bölümü çoğu koltuk takımlarında bulamayacağınız fakat köşe takımlarının belirgin bu özelliği ile daha fonksiyonel görünmesini sağlamaktadır.

Modern ve şık bir görünüm kazanan köşe takımları ile salonunuzu, oturma odanızı köşenize göre canınız sıkıldıkça değişik şekilde dekore edebilir hatta farklı bir tarz yaratarak estetik bir görünüm ve dinamiklik kazandırabilirsiniz.

kose-takimlari (5)

köşe takımları, köşe takım fiyatları, ucuz köşe takımları, köşe takımı, modern köşe takımları, en güzel köşe takımları

salon-dekorasyonlari (1)

Modern Salon Dekorasyonları

Evlerinizde yani yaşam alanlarınızda değişim istiyorsanız, yeni bir tarz arayışı içindeyseniz, eskiden beri kullanılan klasik çizgileri bir tarafa bırakıp, modern, göz alıcı ve zarif tasarımlar arıyorsanız birbirinden farklı birçok modeli bulunan modern salon dekorasyonlarına yönelebilir, tercih edebilirsiniz.

Salon bir evde en çok kullanılan alanlardan biridir. Günün büyük çoğunluğunu burada geçirmekte misafirlerinizi ağırlamaktasınız. Bu durumda böyle çok kullanılan bir bölümüm çok şık, modern ve zarif çizgilere sahip olması gerekmektedir.

işte modern salon dekorasyonları ile hem kullanmış olduğunuz salon takımlarının kullanışlılık derecesi artmakta hem de sürekli bulunduğunuz bu alanın çok şık ve aynı zamanda farklı bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Günümüz insanları yaşam alanlarında bu salon dekorasyonlarını uygulamakta ve evlerinde büyük oranda bir değişime gitmektedir. Modern salon dekorasyonları ile salon takımlarınızın görünümü adeta baştan sona değişecektir. Modern yaşam alanları oluşturan bu salon dekorasyonları ile eviniz değişecek ve zevkinizle bütünleşecektir. Salonunuza ve salon takımlarınıza en uygun modelleri ile evlerinizin değişimine şaşıracaksınız.

salon-dekorasyonlari (8)

salon dekorasyonu, dekorasyon, salon dekorasyon fikirleri, mobilya, dekore, ev dekorasyon fikirleri, modern salon takımları, en güzel salon takımları

 

Yorum Yaz

6 + 2 =