2013 Yatak Odası Modelleri

2013 Yatak Odası Modelleri

2013 Yatak Odası Modelleri

Yatak odası kişin en özel ve en gizli yaşam alanıdır. Bu yüzden kişiler yatak odsının dekorasyonana ayrıca bi önem veriller. Bayanların en sık kullandıklarışey yatak odalarındaki aynalardır. Her sabah ilk işleri aynanın karşısına geçip kendilerine çeki düzen vermektir. Hal böyle oluncada yatak odasının dekoru bir kat daha önem kazanır. Bu dekoru yapabilmek için çok büyük bütçeler ayırmamızın yanında her bütçeye uygun alternatif çözümlerde mevcuttur.

Örneğin şık durmsı açısında yatak odasındaki aynanın köşelerine birer adet kırmızı gül yada gül yapraklarını masanın üzerine sepiştirerek güzel bi hava katar yada yastık ve yorganlarımızı kuş tüy ile doldurursak şişkin ve havalı durmasını sağlayabiliriz. Yatak için ipekten bir nevresim takımı alabiliriz ama asla necvcresim takımında büyük simgeler yada koyu renkli olmamasına özen gösterin. Yatak odasında yatak ve bir kaç sehpa yada komidin haricinde mobilyaları doldurmayın.

Sadece yatak ve bir kaç sehpa sehpaların üzerinde şık cam kavanozlarda güller ve büyük bir boy aynası tabiki elbiselerimiz için dolap. Dolap, Yatak varsa sehpa ve ayna çerçevesinin renkleri bir bitine uyumlu olmalı. Yatak odasına aydınlatmada genelde kırmızı yada penbe ışıklra kullanılıyor çünkü uyuyacak kişi yada kişileri rahatsız etmeyecek hafif karanlık ışıklar seçilmeli ve isteyene göre değişik ışık oyunlarıda yatak odasında kullanılabilinir. Yatak odası dekorasyonu kişiler arasında çok farklı biçimlerde yansıtılabilinir. Örneğin yasyık ve yorganlar kımızı yatağın diğer kalan bölümleri beyaz seçilebilir tabi bu seçimi yapınca odadaki diğer mobilyalarıda dikkat etmekte fayda var.

Yani odada varsa sehpa, koltu vb. şeyler onlarında renklerinin beyaz yada kırmızıKimilerine göre yatak pencerenin kenarında hava hemen aytınlanınca fark edilebilmesi istenilir kimilerine göre pencereden en uzak köşede yatar konulur ve sabah uyunıldığında tam olarak güneşin nezaman doğdugunu fark etmesiniz. Yatağın rengi kahverengi yada yatak odasının tabanın rengi ile tavan rengini eşitleyip arada kalan yerlere duvar kağıtları ile süsteyip pencereye süslü taşlı perdeler takıp uyuyaacağımız alanı çok daha rahat bir ortam yapabiliriz.

2013 yatak odası,yatak odası modelleri,en güzel yatak odası,yeni sezon yatak odası,yatak odası fiyatları,mobilya,dekorasyon,aksesuar

Yorum Yaz

− 1 = 3