2014 Banyo Lavabo Modelleri

Banyo dekorasyonunun ehemmiyetli bir personeli olan lavabolar tasarımcıların elinde sıra dışı ve etkileyici dizaynlara dönüşüyorlar. El yapımı veyahut özel teknikler ile işlenmiş lavabolar renkli ve dikkat çekici bir eşya haline dönüşüyorlar. Daha çok ananesel tarz dekorasyonlar için seçenek edilecek modellerin yanı sıra çağdaş dekorasyonlara da uyacak lavabo modelleri bulabilirsiniz.
Enteresan tasarımlı banyo lavaboları taş, porselen, seramik, bakır, ahşap, cam gibi malzemeler kullanılarak üretilirler. El yapımı lavabolar şık, ayrıntılı ve göz alıcı bir görünüme sahiptir. Yaldızlı, renkli desenler, işlemeler ve çini desenleri alaka çekici görüntüler oluşturur. Klasik lavabo modellerinin bir kenara bırakıldığı bu aralar banyonuzda ufak bir değişikliğe gidebilirsiniz.
Standart şekillerde olup el boyama teknikleri ile desenlendirilen, yaldız ve süslemeler ilave eden banyo lavaboları klasik dekorasyonlar için tercih edilebilir.
Seçeceğiniz banyo lavabosu tasarımının banyo dolaplarınız, tezgah ve diğer eşyalar ile uyumlu olması gerekecektir. Bilhassa lavabo bataryalarının da aynı tarza ve renklere sahip olması uyum açısından kesinlikle değerlendirilmelidir. Lavabo, tezgah ve banyo musluklarını beraber düşünerek dekorasyonunuza yeni lavabonuzu dahil edin.
Yeni lavabo modelleri son senelerde hem çağdaş çizgide bulunurken hem de el yapımı değişik tarzlara da yer açıyor. El yapımı lavabolar arasında metal malzemelerden – bakır, bronz gibi – el işi ile şekillendirilerek alana kazançlan tasarımlar da dikkat çekici güzellikteler. Birbirinden değişik desenlerde el yapımı üretilmiş lavabolar yeniden bu tarz çalışmalar ile üretiliyorlar.
Enteresan tasarımlı banyo lavaboları artık sıkıcı hale gelmiş olan banyonuzda büyük bir farklılık yaratacaktır. Lavabo modelleri için örnekleri inceleyebilirsiniz.

2014 Banyo Lavabo Modelleri ResimleriYorumlar

  1. Gökhan 13 Haziran 2014

Yorum Yaz

− 1 = 2