2014 Dekoratif Lambader Modelleri

2014 Dekoratif Lambader Modelleri

Aydınlatmalar hane dekorasyonunda ehemmiyetli ve gereklilik gösteren aksesuarlar arasında ilk sıralarda gelmektedir. Aydınlatmalar arasında ise lambader modelleri son senelerde oluşturduğu moda değişik bir yer edinmişlerdir. Ayrı aydınlatma birimleri olarak evin dilediğiniz yerinde kullanabileceğiniz lambaderler arasında değişik ve sıra dışı bir hayli tasarımda görebilirsiniz.
Süsleyici lambader tasarımları aksesuarlar arasında kullanılan yerin atmosferini bir anda değiştirebilecek tesire sahip olabilecek özellikleri taşıyabilirler. Kullanılan odanın mevcut dekorasyonu ile uyumlu lambader modelleri ise dekorasyonun pekişmesine ve zenginleştirilmesinde kullanılabilirler.
Lambader tasarımlarında değişik malzemeleri ve tarzları görebilirsiniz. Daha önceki abajur görünümlülerden, çağdaş metal malzemelere, ahşaptan, cam, saz, seramik gibi malzemelere kadar değişen hammaddeler ile lambader modelleri üretilmektedir.
Değişik tasarımlar içerisinde vitray görünümlü, mine kaplamalı ve işlemeli tasarımları da görebilirsiniz. Ayrı olarak çağdaş tasarımlara uygun metal yüzeyler, kağıt, kumaş ve hasırlarda kendilerine lambaderler üzerinde yer bulmaktadırlar. Bir takım lambader modelleri sanat yapıtı edası yaratabilecek güzellikte el işi ve kaplamalara sahiptir.
Lambader çeşitlerinin seçiminde kullanılacak yer ve mevcut yapılmış dekorasyon büyük rol oynamaktadır. Hane dekorasyonunun tarzına göre lambader örneklerini yazı içerisinde görebilirsiniz.
Lambader tasarımları bir hayli kritere göre hazırlanmakta ve ihtiyaçları karşılayacak özelliklerde tasarlanmaktadır. Lambaderler aydınlatma şiddeti, yükseklik, aydınlatacağı alan ve tasarım bir araya gelerek tasarımcıların hayalleri ile oluyorlar. Şaşırtıcı dizaynlar enteresan dekorlara dönüşerek hanenizde vazgeçilmez dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

2014 Dekoratif Lambader Modelleri ResimleriYorumlar

  1. ekadınca 06 Aralık 2013

Yorum Yaz

95 − 85 =