2014 Ev Dekorasyon Örnekleri

Mevsim değişiklikleri ya da sezonun yenilenmesi ile birlikte evimizin dekorasyonun da ufak ama çarpıcı, göz alıcı değişiklikler yapmak ve küçük değişiklikler ile büyük etkiler yaratılabilmek herkesin istediği 2014 ev dekorasyon fikirleridir. Küçük dekorasyon önerilerinin amacı da evleri daha konforlu ve sıcak bir hale getirmek isteyenlere için farklılık yaratmaktır. Dekorasyon önerilerinde en çok dikkat edilmesi gereken hususlar 2014 ev dekorasyon fikirleri ve ayrıntılardır. Ne gibi ayrıntı ve ufak 2014 ev dekorasyon örnekleri evimizde ve hayatımızda değişiklikler yaratabilir bir bakalım; mumlar her zaman kullanılan mekâna samimiyet katar.

Kokusu, rengi ve farklı şekilleri ile psikolojimizi düzeltecek kadar etkiye sahiptir. Dokunulduğunda yumuşak, sıcaklık hissi veren kumaşları hem evinizin zemininde hem de minder veya döşeme kılıflarınızda kullanabilirsiniz. Kadifemsi kumaşlar evinize sıcak ve rahat bir hava katar. Ahşap yapılarda aynı şekilde ortamı ısıtan malzemelerdir. Ahşap biblo, raf, çerçeve gibi küçük aksesuarlarla bile bu havayı yakalayabilirsiniz.

2014 ev dekorasyon örnekleri , ortamı küçük dokunuşlarla, daha sıcak, samimi ve otantik hale getirecek ayrıntıları öneri çıkarmak amaçlı verilmektedir. Gerek iç mimarlardan, gerek dekorasyon dergilerinden, gerekse internet ortamından 2014 ev dekorasyon örnekleri edinebilirsiniz.

Hep aynı salonda oturmaktan sıkıldınız ya da eskidi. Artık değiştirilmesi şart oldu. Tasarımcılarımız sizler için araştırdı en güzel modern salon örneklerini sizler için bir araya getirdi. Tasarımcılarımız; salon modellerini seçerken dar mekanları kullanışlı ve şık hale getiren örnekleri, renk uyumlarıyla salonunuzu neşeli hale getirecek modelleri ve klasik tarz sevenleri de unutmadı. Bütün bu özelikleri bir arada bulabileceğiniz salon tasarımlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Evinizde yenilik yapmak yeni bir tarz yaratmak istiyorsanız tam yerine geldiniz. Tasarımcılarımızın sizler için seçtiği birbirinden güzel ev tasarım örneklerinden ilham alabilirsiniz. Oturma odası, salon ve yatak odasından oluşan bu tasarımlar modern ve kullanım kolaylığı düşünülerek dizayn edilmiş, renk uyumlarıyla bir bütün haline getirilmiştir. Modern tarzdan hoşlanıyorsanız rahatıma da düşünüm diyorsanız tasarımlarımıza göz atabilirsiniz.

2014 Ev Dekorasyon Örnekleri Resimleri 

Yorum Yaz

2 + 4 =