2014 İstikbal Koltuk Takımları Ve Fiyatları

2014-istikbal-koltuk-modelleri (6)

Son yıllarda Türk dekorasyon dünyası içinde iyice belirginleşen meslek adamı kategorilerinin hiçbirine girmeyen bir dekorasyon Hancı. Ne Erken Cumhuriyet yıllarından beri eylemde bulunan “toplum mühendisliği” yapma amaçlı teknokratlardan biri gibi çalışıyor, ne aydın muhalefeti yapmanın artık epeyi kolaycı hale gelen formüllerine iltifat ediyor, ne de “medyatik/sosyetik” yeni dekorasyon tipine uzaktan yakından benziyor. Onun öğretim elemanı ve konferansiye kimlikleri de yok.

Dolayısıyla, güncel tartışmalara katılmıyor. Sadece çok sevdiği ve iyi bildiği “iş”ini iyi yapmak biçiminde özetlenebilecek bir meslekî tavır sergiliyor. Herhangi bir “iş”i iyi yapmanın tek başına pek az puan toplattığı ve gündemde olmak için mutlaka “politik rol çalmacın gerekli olduğu bir ülkede onu anlamak zor gözüküyor. Oysa, gerçek bir Modern toplum “kahraman aydınlardın değil, Hancı gibilerin ön plana çıkmasıyla varlık kazanıyor.

0 zaman şair ve romancıdan ressama, bilim adamından ses sanatçısına ve bahçıvandan temizlikçiye dek herkes, öncelikle asli İşini hakkıyla yapmak gerektiğini kavrıyor. Ve ancak o zaman başka alanlarda var gibi gözükerek asıl etkinlik alanındaki açığı kapatmak mümkün olmuyor. Hancı, gerçek mesleki yüzünü hiçbir yan “rol”ün maskelemediği ender kişiliklerden biri olduğu için salt dekorasyon kimliğiyle karşımızda. Onu değerlendirmek için başvurulan ölçütlerin ayrıntı titizliği, yalınlık, görsel tutumluluk, tasarımsal ve inşa i kalite gibi saf dekorasyoni kavramlar oluşu da bundan kaynaklanıyor. dekorasyonluk çevrelerinin bazen üstü örtük olarak küçümsediği iç mekan tasarımı alanına girmekten hiç kaçınmayışı da aynı gerçeğin biryanürünü.

Çünkü, Hancı dekorasyonlığın ille de belirli bir boyut eşiğini aşmayı gerektirmediğini biliyor. Okulu yeni bitiren gençlerin bile “büyük yararlılıklar” göstermeye çalışıp iş beğenmediği bizim meslek dünyamızda, dekorasyonculuğu dekorasyon yapan temel kavramları keşfetmeye, yani gerçekten dekorasyon yapmaya kalkışanların ondan öğreneceği çok şey olmalıdır.

Bu yazımızda onun tarzı İstikbal koltuk takımı  modellerine  göz atalım tüm tasarımları galerimizde görebilirsiniz.

2014-istikbal-koltuk-modelleri (25)

koltuk takımları, istikbal koltuk takımları, 2014 koltuk takımları, koltuk takım fiyatları, ucuz koltuk takımları

Yorum Yaz

− 2 = 4