2014 Karyola Modelleri Ve Fiyatları

2014-karyola-modelleri (2)

Evinizde eski eşyaların varlığını seviyorsanız ama yine de yeni modelleri de bir arada kullanmayı istiyorsanız işte size çok güzel bir fırsat. Eskiden yatak odalarındaki karyolaları eğer isterseniz farklı bir şekilde yatak odanızda kullanabilirsiniz. Kendinizi adeta bir kraliçe gibi hissedeceğiniz bir alan oluşturmuş olacaksınız böylece evinizde.

Hem kendinizi çok daha iyi hissedecek hem de odanızın şıklığına katkıda bulunacaksınız. Eskiden kullanılan metal aksanlı karyolaları isterseniz tercih edebilirsiniz ya da daha modern tarzda ki karyolalarla çok daha farklı bir dekor yaratabilirsiniz. Son yıllarda yatak odanızda cibinlik kullanabileceğiniz tarzda karyola modelleri de tasarlanmakta ve oldukça da ilgi görmekte.

Çok çeşitli modelleri ile sizlere farklı seçenekler sunulmakta karyola modellerinde. Kutu şeklinde olan karyola modellerinden tutunda altı çekmeceli olan karyola modellerine kadar çok farklı tasarımlar bulabilirisiniz.

Eğer dilerseniz karyolanızı daha nostaljik bir model olarak tercih edebilirsiniz ve diğer parçalarını da şimdilerde kullanılan ama karyolanıza yakışacak şıklıkta ki parçalarla tamamlayabilirsiniz. Böylece çok daha farklı bir konsept sağlamış olursunuz evinizde.

2014-karyola-modelleri (7)

Yorum Yaz

11 + = 17