2014 Köşe Takımları

2014-kose-takimlari (9)

Yeni döşenen ya da dekorasyonu yenilenen evler dekore edilirken, kullanım alanı açısından kolaylık sağlayan köşe takımları akla gelen ilk mobilya ürünlerindendir.  Evinizin ya da işyerinizin kullanım alanının imkânları ile sınırlı olduğundan mobilya seçim yapılırken oldukça dikkatli olunmalıdır.

Birçok mobilya mağazası bu durumun bilincinde olup değişik model ve ebatlarda köşe takımları üretmektedir. Ayrıca ihtiyaca tam karşılık verilebilecek köşe takımlarını oda setleri vetv üniteleri ile de birleştirerek, güzel, rahat ve gösterişli oturma grubu haline getirebilirsiniz. Yeni tasarım evlerin birçoğu ufak ama kullanışlı alanlara sahip olması nedeni ile, yeni evli çiftlerin ya da bekar tüketicilerin tercihi olan ve alandan tasarruf sağlayan bu ürünler ev dekorasyonunda tercih edilmektedir.

Köşe takımlarını dilerseniz değişik mobilya mağazalarından dilerseniz internet sayfalarından inceleme hakkına sahipsiniz. Değişik desen, renk ve model seçenekleri bulunan bu ürünlerin içinde yataklı ya da bazalı modellerde mevcuttur. Ayrıca portatif model seçenekleri de bu takımların daha fonksiyonel kullanılmasını sağlamaktadır. Bu takımların belli yerlerinin ayrılarak Tv koltuğu ya da sehpa şeklinde kullanımını kolaylaştırır.

2014-kose-takimlari (11)

Yorum Yaz

2 + 8 =