2014 Mutfak Masaları

Zamanın büyük bir çoğunluğunu mutfakta geçiren insanlar için alan ve buna uygun masalar önemli bir yere sahiptir. 2014 mutfak masaları farklı seçenekleriyle kullanımı kolay çözümleri bir araya getiriyor. Ev hanımlarının mutfakta işlerini kolaylaştıran masalar seçilen renk ve modellerle modern bir tarzıda ortaya çıkarıyor.

Küçük mutfaklar için fazla yer kaplamayan, katlanabilen modeller yeni sezon mutfak masalarında kendini gösteriyor. Yuvarlak, kare seçeneklerin ön planda olduğu mutfak masaları yeni sezonunda mutfağınıza uygun renkler bulmak da çok kolay. Büyük mutfaklar için fazla geniş olmamakla birlikte mutfağınıza uygun orta boy modellerde farklı tarzlar öne çıkıyor.

Cam masaların önemi kaybettiği günümüzde daha modern tarzlar kendini gösteriyor. Mutfak masaları 2014 modellerinde şıklık ve sadelik ön plana çıkıyor. Mutfağınıza seçtiğiniz uygun masayla evinizin diğer kısımlarında yakaladığınız şıklığı mutfağınızda da yakalamak bu sezonun mutfak modelleriyle elinizde. Mutfağı tamamlayıcı nitelikte olan mutfak masaları hem rahatlık hem kolaylık açısından basit bir çözüm oluşturuyor. Mutfağınızda bu sezon şıklığı yakalayın.

2014 Mutfak Masaları ResimleriYorum Yaz

14 − = 8