2014 Salon Dekorasyonları

salon-dekorasyonlari (8)

Salonlarınız da yeni bir tarz arayışı içindeyseniz. Kendiniz’ i yenilemek, eskiden kurtulmak istiyorsanız. Modern, göz alıcı, son derece zarif modellerle yeni tarzınızı belirleye bilir bunu salonlarınıza yansıtabilirsiniz.

Salon duvar kağıtları, nişler, tv üniteleri, perde modelleri, halılar, zarif ve şık salon takımları bunların hepsi bir bütündür ve evinize renk katacaktır. Salon dekorasyonunda önemli olan sizin rahatlığınız sizin zevkinizdir. Modern dekorasyon örneklerine bakarsanız size ilham olacak ve kendi zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Açık renklerde ve tonlarda bir salon tercih eder iseniz bu yönde bir dekorasyon hazırlarsanız, salonunuz olduğundan geniş gözükecek ve ferah olacaktır. Küçük bir salon ise duvarlarda ayna kullanarak ta derinlik kazandıra bilir ve bununla da daha geniş bir salonmuş hissi uyandıra bilirsiniz.

Günlük hayatın telaşından kendinizi eve zor attığınız zamanlarda huzur dolu salonunuzda oturmak istiyorsanız salon dekorasyonuna önem vermelisiniz. Şıklığınızı ve zarifliğinizi salonunuza yansıtabilirsiniz.

salon-dekorasyonlari (12)

Yorum Yaz

9 + 1 =