2014 Salon Takımları

salon-takimlari (9)

Evlerimizde bize misafir gelen konuklarımızı ağırladığımız yer olan salonlarımıza her zaman önem vermişizdir,salonlarımızın dekorasyonunu yaparken ön planda olan koltuk takımlarımızı itina ile seçeriz.Çünkü salonumuzun ilk göze çarpan eşyası koltuklarımızdır.

Salon takımlarımızın seçimini yaparken ilk önce hangi tarz bir koltuk takımını seçeceğimize karar vermemiz lazımdır.Klasik mi, modern mi yoksa hem spor hem biraz klasik bir takımdan mı hoşlanmaktayız eğer her ikisini bir arada görmek ve kullanmak istiyorsak Bellona firmasının koleksiyonunda yer alan Asos  salon takımı tam size göre diyebiliriz.

İki  üçlü koltuk ve iki berjerden oluşan bu salon takımı çok muhteşem bir havaya sahip ,daha spor bir model olan ve canlı renklerden tasarlanan Vicenza koltuk takımı da sıra dışı bir görsellik olarak karşımıza çıkıyor mutlaka görmeliyiz çok beğeneceksiniz.

Lüks salon koltuk modellerinin  tarz ve tasarımları diğer salon takımlarından biraz daha farklı tasarlanmışlardır bu salon takımlarının seçimi sadece müşteriye özel istek ve talep doğrultusunda olmaktadır. Farklı tarz ve tasarımlarıyla da mağazalarda yerlerini almışlardır artık seçim size kalıyor.

salon-takimlari (2)

Yorumlar

  1. Serkan akgul 08 Aralık 2013
  2. EvModasi 08 Aralık 2013

Yorum Yaz

86 − 80 =