2014 Sandalye Modelleri

sandalye-modelleri (7)

Eğer ayrıntılara önem veriyorsak,sıradan bir şey değil özel bir şey arıyorsak,çeşidinin çok olmasını istiyorsak,ister modern ister klasik model arıyorsak zor beğenen bir yapınız varsa İstikbal mobilya gurubu tam size göre, eğer evlerimizde kullandığımız olmazsa olmaz eşyalarımızdan olan masa ve sandalyelerimizde bir değişik düşünüyorsak İstikbal mobilya mağazalarını ziyaret etmeliyiz. Günümüzde mutfak ve salonlarımızda modern akım ön plana çıktığı için klasik sandalye tasarımları artık yerini modern tarza tasarımlara  bırakmışlardır.

Genellikle deri ve metal karışımı sandalyeler tercihler arasında ilk sıradadırlar, renklerde de ahşap ve kahverenginin yerine siyah ve beyaz öne çıkmıştır. Özellikle cam masa tercih edildiği için bu cam masalarla kullanıldığı zaman modern bir hava yakalamış olursunuz,kırmızı da bu renkler arasındadır.

Kullanacağınız mekanın dekorasyonuna mutlaka uyumlu olması gerektiğini unutmayınız,İstikbal mobilya gurubunun koleksiyonunda yer alam Alfa model masa ve sandalye takımlarını görmenizi tavsiye edebiliriz,Twist model sandalye ve masa takımlarınlada çok farklı bir tarz yaratabilirsiniz.

Sarı,mavi,kırmızı şeffaf görüntüye sahip sandalyeler her yere uyumları ile göz kamaştırıyorlar, Papatya masa  &  sandalye markasında olan sandalye modelleri ise muhteşem görüntüleri ile müşterilerine sunmuştur. İnternet sitesinden de ulaşabileceğiniz bu sandalye modellerini mutlaka ama mutlak görmelisiniz.

sandalye-modelleri (2)

Yorum Yaz

+ 72 = 81