2014 Yemek Odası Modelleri Ve Fiyatları

yemek-odasi-modelleri-2014 (20)

Evimizde salonlarımızın mobilya gurubu içerisinde ve koltuk takımlarının tamamlayacısı olan yemek odası modelleri  kesinlikle koltuk takımlarımızla uyumlu olmak zorundadır. Eskiden sanki tek kahverengi olan yemek odası  renkleri artık günümüzde yerini yavaş yavaş siyah ve beyaz renklere bırakmaktadır genelde yeni evlenecek gençlerin tercihlerinde olan beyaz renk salonlarımızda çok şık durmaktadırlar, ama klasik bir zevkimiz var ise hala kahverengi takımlarda yerini  bulunmaktadır.

Eskiye nazaran yeni model yemek takımlarında ebat ve ölçüler daha küçük tasarlanmıştır heybetli gözüken yemek odalarının yerini daha pratik kullanışlı küçük ebatlarda ölçülerde tasarlamışlardır.

Vitrinlerin yerini gümüşlükler dar uzun konsollar ve açılınca büyüyen kapalı iken küçük ölçüde masalar almıştır. Hatta takımın tüm parçalarını almak yerine bize lazım olan parçalarını tek olarak bile alabiliriz.

İstikbal yemek odaları, Mondi yemek odaları, Bellona yemek odaları, Kelebek yemek odaları, Alfemo yemek odaları değişik tarz ve tasarımlarıyla karşımıza çıkmaktadırlar. Doğtaş  mobilya koleksiyonunda yer alan Perla yemek odası çok şık bir takım, Arte adı ile yine bu koleksiyonda yer alan yemek odası modelleri şık ve göz kamaştıran modelleri ile sizleri beklemektedir.

yemek-odasi-modelleri-2014 (12)

 

Yorum Yaz

49 − 39 =