2014 Yılbaşı Süslemeleri

2014 Yılbaşı Süslemeleri

Yılbaşı için daha zaman olduğunu düşünüyor olabilirsiniz fakat hazırlıklara şimdiden başlamak son anda aceleye getirilmiş bir organizasyondan sizi kurtaracaktır. Yılbaşı süsleme fikirleri değişik dekorların bir tema çevreninde toplanması ile gerçekleştirilir. Yaratıcı fikirler içeren tasarımlar kolay olduğu kadar etkileyici ayrıntılar oluştururlar.
Yeni seneye gireceğiniz gece için hanenizde bir parti verme fikrine sahip olabilirsiniz. Partiniz için değişik dekorasyonlar araştırarak pratik fikirler üretebilirsiniz. Yeni sene ruhuna uygun bir dekor için parti vermenize gerek yok; kendiniz ve aileniz içinde birkaç değişiklik hoşa gidecektir.
Yılbaşı süsleme fikirleri arasında ışıklandırmalar çok ehemmiyetli bir yere sahiptir. Renkli led ışıklar, led şeritler, küçük lambalar, dekoratif ampuller bu konuda oldukça fazla tercih sunmaktadır. Işıklandırma yapacaksanız mevcut dekorasyonunuza göre renkler seçmelisiniz.
Yılbaşı süsleri arasında çam ağaçları veyahut bunların yerine kullanılabilecek değişik malzemeler de ehemmiyetlidir. Bir ağaç dalına ışıklar asarak süslemeniz dahi aynı görüntüyü yakalamanıza yardımcı olur. Ağaç parçalarından, kitaplardan, kutulardan ve aklınıza gelebilecek değişik materyallerden kendi yılbaşı ağacınızı yapabilirsiniz. Biraz araştırarak hayal gücünüzü harekete geçirmeniz kendi tasarımınızı yapmanız için yeterli olacaktır.
Mumlar, renkli toplar ve kar görünümlü malzemeler süsleyici emelli kullanılabilir. Çam kozalaklarını boncuklarla süsleyerek biraz da sim katkısı ile mükemmel bir yeni sene aksesuarı yaratabilirsiniz.
Kısaca özetlersek simli ışıltılar, kar görünümlü dekorlar, ışıklar, kırmızı, yeşil ve beyaz renklerin kullanılmasıyla kolayca yılbaşı dekoru hazırlanabilir.

2014 Yılbaşı Süslemeleri ResimleriYorum Yaz

31 − 23 =