2015 Boy Aynası Modelleri

Antre boy aynası modelleri hem eve girişte hem evden çıkışta dikkatleri üzerine toplayan ve son dakika dokunuşu ile ilk bakışı yakalayan önemli bir parçadır. Öncelikle misafirlerimizi ilk karşıladığımız dış kapının hemen ardında yer alan antreler evimiz hakkında da ilk ipuçlarını verirler. Dolayısı ile burada kullanılan seyyar boy aynasının tarzının evin genel stilinin tamamlayıcısı olmasına dikkat etmeliyiz.

Antrede kullanılan aynalar konusunda seyyar değil sabit bir seçeneği değerlendirmek isteyenler ebat olarak çok daha geniş alanı kullanabilirler. Eğer düz bir duvarınız var ise boydan boya ayna kaplatarak hem ortamı daha geniş gösterebilir hem de aynanın işlevinden daha geniş açıda yararlanabilirsiniz.

Antrede kullanılacak aynalar konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta aynanın konumudur. Feng shui felsefesine göre eve dış kapıdan gelen enerji ilk olarak ayna ile karşılaşırsa eve yayılmadan aynadan çarpıp geri döner. Bu yüzden antre aynalarının dış kapının hemen karşısına değil tercihen kapı arkasına ya da kapıyı direk görmeyen bir duvara uygulanması gerekir. Ayrıca son olarak duvardan duvara sabitlenen bir ayna kullandığınızda ayna stickerı ile aynanın durağın görünüşünü hareketlendirip önemli bir dekorasyon unsuru haline getirebileceğinizi de ekleyelim.

2015 Boy Aynası Modelleri ResimleriYorum Yaz

− 1 = 1