2015 Ev Dekorasyonu Fikirleri

2015 Ev Dekorasyonu Fikirleri

Tasarımcılarımızın seçtiği yılın en trend evini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Evin her bir odasını sizlerle paylaşmak istiyoruz Salonu,oturma odası , mutfağı,banyosu ve koridoruna kadar özenle dizayn edilmiş bu ev gerçekten bir tasarım harikası. Evin dekorasyonunda ön planda beyaz renk hakim olmuş buda eve çok şık ferah bir hava katmış. Sizlerle paylaştığımız bu örneği beğeneceğinizi umuyoruz.

Sizlere harikulade bir ev dekorasyon örneği sunuyoruz. Nerdeyse yerin altında inşa edilmiş olan bir ev iç dekorasyonu kullanış ve rahatlığı bir harika. Bu evde her ince ayrıntı düşünülmüş. Mekanda; en şık şekilde kullanışlı hale getirme, renk uyumu, şık ve kullanışlı mobilyalar hepsi bir arada. Ayrıca evin dıştan görünümünde bir dağın içine itinayla inşa edilmiş sanat eseri gibi duruyor.

Evinizin bazı köşelerinde değişiklik yapmak istiyorsanız küçük mekanlardan başlayabilirsiniz. Antrenizi daha kullanışlı hale getirmek istiyorsanız sizler için seçtiğimiz tasarımlardan fikir alabilirsiniz. Tasarımcılarımız sizler için araştırdı ve herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği hem modern hem de klasik tarzda döşenmiş antre örneklerini sizler için bir araya getirdi. Bu tasarımların evinizin dekorunda sizlere yol göstereceğine ve fikir vereceğine inanıyoruz .

Evinizin herkesin evinden farklı olmasını istiyorsanız ve aynı zamanda evim benim tarzımı yansıtmalı, kullanışlı, rahat bir ortam olmalı diyorsanız değerlendirebileceğiniz İskandinav tarzı dekorasyonu sizlerle buluşturuyoruz. İskandinav tarzı dekorasyonda; ön planda olan rahat, kullanışlı, ferah ortamlar yaratmaktır. Cıvıl cıvıl canlı renkler kullanılarak, daha hoş ve iç açıcı mekanlar elde edilmektedir. Evinizde sizinde istediğiniz buysa; sizlere İskandinav tarzı dekorasyonları sunuyoruz.

Ev dekorasyonu başlı başına bir sorumluluk ister. Bir evin her bir köşesini farklı tarzda kullanabilirsiniz. İsterseniz her odayı farklı tarzda döşeyebilir, isterseniz de bir ahenk ve uyum içinde bütün evde tarzınızı yansıtabilirsiniz. Tasarımcılarımız renk uyumları ve kullanış rahatlıklarıyla beğenebileceğinizi düşündüğü birkaç örneği sizlerin beğenisine sunuyor. Şık mekanlar yaratmak sizlerinde elinde.

2015 Ev Dekorasyonu Fikirleri Resimleri 

Yorum Yaz

44 − 37 =