2015 Genç Odası Takımları

2015-genc-odasi-takimlari (17)

2015 genç odası takımları yepyeni modelleri ile yerini almaya başladı.Genç odaları gençlerin en sevdiği ve olmasını istediği tarzda mobilyalardır.Çocukluktan çıkan gençler kendilerine ait bir yaşam tarzı oluşturmak, gençler için paha biçilmez duygulardır.Odalarında onlara ait mobilya ve dekorasyon malzemelerini severler.

Bellona eşsiz genç odaları tasarımlarına sahiptir.Çocuk ve gençlerin hayaline sahip oda genç oda takımları Bellona da mevcuttur.Genç odası örnekleri verecek olursak;bonita genç odası takımı, favori genç odası takımı, loft genç odası takımı,monet genç odası takımı, naturel genç odası takımları ile çeşitli bellona ürün yelpazesi geniştir. Bonita genç odası takımı; farklı kısımlarında desenler konulmuş, damla etiketlerle bütünleştirilmiştir.Takıma özel tasarlanan nevresim takımları ile bir bütün sağlanmıştır.

Artık sizlerde Favori genç odası takımı; oyuna doymak bilmeyen çocuklarınızın , yatak kurma derdine de bir çözüm olarak görülecek genç nesillere en iyi bir genç odası takımıdır. Start genç odası takımı; tüm çocuk ve gençlerin dikkatini çektiği koleksiyondur. F1 karyolası,, arabaya ait fonksiyonlar ve estetik duruşuyla gençler ve çocukların odalarını bu takım ile rahatlıkla kurabilirsiniz.

2015 Genç Odası Takımları ResimleriYorum Yaz

3 + 7 =