2015 Kilim Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları

kilim mobilya beyaz köşe takımı modelleri

Kilim mobilya her sezon olduğu gibi 2015 yılında da ürün çeşitliliği ile dikkatleri üzerine topluyor.Kilim mobilya oturma grupları en çok üretilen ve en çok satılan mobilya ürünlerinden olduğu tüm markaların özel olarak ilgilendiği bir alandır.

Kilim mobilya oturma odası grupları ile  uygun fiyata kaliteli mobilyalarda oturabilmenin lüksünü yaşayabileceğiniz ortamlar sunmaktadır. Kilim mobilya köşe takımlarının kullanılacağı alanlar genellikle belirlidir ve ünitelerin ayrı ayrı kullanımı söz konusu değildir. Maksi takımlarda ise özellikle üçlü üniteler yatak olarak da kullanılabileceği için oldukça işlevsel bir kullanıma sahiptir.

2015 Kilim mobilya oturma grupları çeşit ve değişik tasarımlarla sunulurken birçok rengi de bünyesinde barındırıyor. Klasik ve spor tasarımların birlikte sunulduğu konsept ayrıca dikkat çekmektedir.  Kilim mobilya fiyatları ise ortalama herkesin alabileceği düzeyde.. Örneğin köşe takımları olarak bilinen takımlarının satış fiyatları 2100 lira ile 2800 lira arasında değişkenlik göstermektedir. Kredi kartına yapılan taksitler ödemeyi kolaylaştırıyor. Biz de sizler için galerimiz de >2015 Kilim mobilya oturma grupları ve fiyatları konusunu araştırdık ve bir albüm hazırladık.

2015 Kilim Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları ResimleriYorum Yaz

4 + 5 =