Alyans Yatak Odası

Özellikle parlak yüzeylerdeki etkileri lame dore etkisi ile uyumları ve ılımlı aristokrat imajları ile siyah ve beyaz yine 2013 sezonunda güç kazanacaklar arsında ilk sıralarda yerini alıyor. Sadece siyah ve beyaz değil mobilyası ahşap olan hatta kırmızı gibi çekici rengi olan modellerimiz dahi var.

Ana hatlarda temiz, keskin, geometrik ve monokrom bir düzen var. Mekanlar, özellikle tekstillerle ağırbaşlı görünüşü ile bu alyans yatak odası ile dans edecektir. Dramatik bir görüntü için gümüş metalik renkler ile aksesuarlar ve kristaller aydınlatmalar ile alyans yatak odasını popüler hale getireceksiniz.

Alyans yatak odası takımlarında özellikle geometrik kesimlerin sadece bir yede değil bütün yatak odası parçalarında hepsinin ayrı bir şekli ile görünümüne hayran kalacaksınız. Geometrik kesimini bütün detaylarda göreceğiniz ve sürgülü dolabını açtığınız zaman içindeki çekmeceleri dizayn ediliş şekli başka yatak odalarında yok.  O güzelim simetrik kesimi ise simetri tutkunları için vazgeçilmez. Bazı modellerde eski klasik tarzı da yak ucu oturma kısmı ile yakalamaya çalıştık. Hiç kimse benim zevkim yok demesin, herkesin zevkine ve tarzına uygun alyans yatak odası takımlarını tasarladık.

alyans yatak odası, yatak odası modelleri, yatak odası, yatak odası fiyatları

Yorum Yaz

+ 6 = 15