Amerikan Kapı Modelleri

EVLERİNİZİN YENİ SEZON AMERİKAN KAPI MODELLERİ

 

2014 Amerikan kapı modelleri ve fiyatları benzersiz tasarım ve kalitenin bir araya gelmesiyle oluşan kapılar sadece kapı olarak değil dekorasyon olarak ta evimizin vazgeçilmezi haline geldiler. Doğal malzeme ve kalitenin bir ürünüdür aynı zamanda. Amerikan kapılar kapı yüzeylerinin ağaç liflerinin yüksek ısı ve basınç ile baskılanarak üretilir. Avrupa standartlarına uygundur. Çevreye ve insanların sağlığına zarar veren özellikler taşımaz.

Amerikan kapıların yüzeyleri özel olarak temizlenir ve son kat boya atılmaya uygun hale getirilir. Bu kapıların yüzeyindeki harika estetik doku evinize dekoratif bir görünüm sağlar. 2014 Amerikan kapı modelleri ve fiyatları ortalama 250 ile 350 TL’den başlayan fiyatlarla piyasaya sunulmaktadır. Kullanılan malzemenin kalitesine ve dayanıklılığına göre fiyatlar değişebilmektedir.

2014 Amerikan kapı modelleri ve fiyatları bazı özelliklere göre ayarlanmaktadır. Kapıların ısıya karşı, çatlamaya ve neme karşı dayanıklı oluşu, neme karşı duyarlı olarak tasarlanmış olması gerekmektedir. Banyoda, mutfakta özetle evin her köşesinde güvenle kullanabilir. Ofislerde, hastanelerde, otellerde bile kullanabilen kapılar her çeşit ortalama uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Amerikan Kapı Modelleri ResimleriYorum Yaz

64 − = 62