Araba Desenli Halı Modelleri

araba-desenli-cocuk-odasi-hali-modelleri (3)

Evin diğer odalarına göre en canlı ve en gösterişli renklerin kullanıldığı odalar çocuk odalarıdır. Çocuk odalarında kullanılan mobilyalardan, örtülere, perdelerden aksesuarlara kadar her parça bu enerjiyi yansıtacak şekilde seçilir. Ancak odanın canlılığına katkı sağlayan, dekorasyonu tamamlayan en önemli parça halılardır. Kızlar genelde pembe tonlarında desenleri, çiçek ya da soyut figürleri beğenirken özellikle erkek çocuklarının odalarında kullanılan halılarda araba desenlerinin fazlalığı göze çarpar.

Çocuk odaları için araba desenli halı modellerinde herhangi bir araba figüründen ziyade çizgi filmlerle hayatımıza giren hayali kahramanların resmedildiği halıların daha çok tercih edildiğini görüyoruz. Özellikle son yıllarda en çok sevilen çizgi film kahramanı olan Şimşek Mc Queen karakteri ve arkadaşlarının işlendiği halılar çok satıyor. Lisanslı olarak satışa sunulan bu ürünlerin biraz daha pahalı olabileceğini de hatırlatalım.

Bebek odalarında kullanılan araba desenli halılar ise daha soft renklere sahip. Halının deseninden ziyade araba şeklinde kesilmiş halıların daha fazla kullanıldığı bu odalarda duvar kağıtlarında da aynı desenin takibinin yapılması odaya çok etkileyici bir hava verecektir.

Araba Desenli Halı Modelleri ResimleriYorum Yaz

+ 21 = 28