Askılar

Hayatımızın her köşesinden fırlayan ve imdadımıza koşan askılar, şüphesiz en çok da kıyafetlerimizi düzgün bir şekilde saklamamıza olanak sağlayarak insanlık adına çok büyük hizmetlerde bulunmakta. Misal en çok gardırobumuz içerisinde yardımı dokunan askılar, gece elbiseleri, takım elbiseleri yahut bu tarzda karışması önlenmesi gereken kıyafet veya elbiselerin saklanmasında kullanılan yegane ürünlerdir. Tabii tek koşul gardırop kullanımından geçmiyor aksine, günümüzde askılar o kadar çok kendilerine yer edinmeye başladılar ki adım başı her mekanda askılar olabilir ve bu askılara size yük olan ürünlerinizi asarak hafifleyebilirsiniz.

Peki, askılar tarzında ürünlere göz atarken hangi hususlara dikkat etmeli ve hangi konularda titiz davranmalıyız, gelin kısaca bu soruları yanıtlayalım.

Öncelikle hangi askı modeline ihtiyacınız olduğunu belirleyin. Gardırop içinde kullanacağınız askılar tarzında ürünlere mi ihtiyacınız var, yoksa duvara da monte edilebilir askılara mı ihtiyacınız var, karar verin. Bundan sonra ise elbette bütçenizi belirleyin. Zira önceden kendinize bir bütçe belirlerseniz göreceğiniz modeller karşısında ihtiyaçlarınız dışına çıkmanızı az da olsa engellemiş olacaksınız.

askılar

Yorum Yaz

+ 44 = 52