Atlas Halı Modelleri 2014

Yaşadığımız ortama sıcaklık ve rahatlık katan halılar, ülkemizin olmazsa olmazlarıdır. Çünkü bizler, Osmanlıdan beri halı üretimine önem vermişiz ve halı olmadan ev döşemesi yapmayı asla düşünemeyiz. Yurdumuzun ekonomisine de katkıda bulunan halı fabrikalarımızın içinde Atlas halı ayrı bir yer tutar. Atlas halı modelleri 2014 yılında değişik dekoratif motifler kullanarak kendini yenilemiştir. Evlerimizin olmazsa olmazı olan halılar tabandan gelen soğuğu da keserek ısınmaya fayda sağlamaktadırlar.

Yün, ipe, pamuk gibi materyallerden üretilen halılar her keseye göre ayrılıklar gösterir. Ama bütçesi ne olursa olsun herkes evine halı alır. Mobilyalarımıza olan uyum önemlidir, halı seçerken buna dikkat etmeliyiz. Teknolojinin getirdiği son sistem makinelerle yapılan halı üretimi değişik renk ve desen seçeneği sunar. Atlas halı modelleri 2014 katalogu ile bu çeşitlemeleri görebilirsiniz.

Paha biçilmez el halılarının yanında uygun fiyatlılarda vardır. Evlerimizin en önemli eşyası olan halılarımız çok değişik renk şekline sahiptir, desen ve boyutlarda farklılıklar gösterir. Atlas halı modelleri 2014 yılının renkleri ile desenlerini birleştirmiş ve kalitesinden asla taviz vermemiştir. Ülkemizin en eski halı fabrikası olan Atlas halı uzman ekibiyle bizler için halılar dokumaktadır. Seçilen halılar, kullanıcılarının zevkini ve kişiliğini yansıtır. Herkese uygun halılar Atlas halı mağazalarında sizleri beklemektedir.

Atlas Halı Modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz

+ 59 = 60