Atlas Halı Modelleri 2014

atlas-hali-modelleri (3)

Atlas halı özel tasarımları ve kalitesi ile makul fiyatlarıyla müşterisine yeni sezon tasarımlarıyla müşterileriyle buluşuyor. Halı üretim sektöründe yer alan Atlas halı modelleriyle tamamen rahatlığınızı amaçlamaktadır.daima yenilediği koleksiyonu ve değişik  tasarımıyla müşterilerinin hep beğenisini kazanmayı bilmiştir. Bir halı olması gereken  tüm özellikleri bir araya getirmiştir.

Atlas kids  halı modelini mutlaka görmelisiniz çok beğeneceksiniz siyah ve beyaz renklerle hepimizin bildiği denge modelini halıya yansıtarak çok değişik bir tasarım olmuştur. Atlas antik halı modeli de ayrı bir güzel bir halı diyebiliriz.

Atlas halı 2014 Damla serisinde  gri tonlar çok fazla kullanılmıştır.Damla halı serisindeki her halıda  Nano teknolojisi kullanılmıştır.Eğer bir halıya ihtiyacınız varsa yada eskimiş halınızı değiştirmek istiyorsanız Atlas halı mağzalarına gitmelisiniz Atlas halı damla serisinde bulunan Beste Vizyon halı modeli her eşyanızla uyum sağlayan bir model ve desene sahip olabileceğini göreceksiniz.

Yine damla serisinden örnek vereceğimiz ve bizim en beğendiğimiz halı modeli olan Küp desen halı modelini kesinlikle görmenizi tavsiye ediyoruz mutlak bu model halı alacağınızı tahmin ediyoruz biz çok beğendik her ne kadar zevkler renkler tartışılmaz olsa bile.

atlas-hali-modelleri (4)

Yorum Yaz

71 − = 70