Avargard Yemek Odası

Avargard Yemek Odası

Modern ve klasik tasarı konusunda iddialı olan avagard yemek odası takımları ile geçmişe sahip olan bir takım geleneklerimizi unutmak istemeyen ve gelecek nesilin de bilmesini isteyenlerin vazgeçemeyeceğiz mobilya tarzı olan bu avagard tarzı mobilyalar ile hayatınız değişecektir. Geçmişten günümüze uyarlanarak yeniden tasarlanan bu avagard yemek odaları takımlarının yüksek standartta bir işçilik harikası sonucu ortaya çıktığını da unutmamak gerekmektedir.

Elegance lake klasik takımda olduğu gibi beyazın üzerine konan altın yaldızlı işlemeler ve ayna tarzı masa ve sandalyedeki o ahengi yakalamak mümkün değil. Salonunuzu da yemek odası ile birlikte bütünleyecek olan bu avagard yemek odası takımlarını estelya avangrade gibi oval hatlı ayna, oval masası, yuvarlak şekilde dizayn edilmiş sandalye ile büfesi ve vitrinine ek olarak tuvalet masasını da andıran değişik tarz masası ile de harikalar yaratmıştır. Kozan modeli ile kral ve kraliçe tacını andıran modelimiz de vardır.

Geçmişten günümüze esinlenerek tasarlanmış olan avangarde yemek odası takımları ile evinizin stili değişecek aradığım tarzı tam buldum diyeceksiniz. Daha birçok çeşitlerimiz olan avangarde yemek odası takımlarını görmeniz için sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

avargard yemek odası, yemek odası modelleri, 2013 yemek odası, yemek odası modelleri, yemek odası fiyatları

Yorum Yaz

8 + 1 =