Avize Modelleri

Avize Modelleri

Neşeli ve genç bir anlayışla tasarlanmış avize çeşitlerimizi salondan yatak odasına evinizin her köşesinde ayrı bir hava katarak dekorasyonda göze çarpan unsurlardan biri haline gelecek. Modern anlayışla tasarlanmış avize modellerimiz mağazalarımızda her çeşitlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Cam sanatının ustaları yine 2013 yılı yeni avize modellerini konuşturuyor.

Lambalarımızı verdikleri ışığa göre seçelim. Aydınlatılacak alanın üstüne sarkıtılan, çok yer tutmayan ve alt bölümü yeterli ışık verecek kadar geniş bir lamba, gözleri yormamak için en iyi çözümdür.

Salonda ışık aşırı parlak olmadıkça insana tedirginlik vermez. Bu nedenle camdan ya da ışığı yeterince geçiren herhangi bir malzemeden yapılmış ve gözü almayan her tür avize ya da abajur tercih edebilirsiniz. Işığı tavandan sarkıtmak, bir sehpaya ya da bir yere yerleştirmek kişinin özel zevkine kalmış bir iştir. Ne kadar çok ayrıntıya inilirse, konu o kadar zenginleşir.

Avizeler atın, bronz olduğu gibi metal olanları da vardır. Tekli krom, 2’li, 3’lü,4’lü, 5Lİ,6’lı en fazla kullanıla kollu olanlarıdır. Taşlı olmasının yanı sıra spot olanı kristal olanları da mevcuttur. Yani her zevke hitap eden avizelerimizi görmek için mağazalarımıza uğrayın.

avize modelleri, 2013 avize modelleri, aydınlatma modelleri, aydınlatma, avize

Yorum Yaz

+ 8 = 16