Ayakkabı dolabı modelleri

ayakkabi-dolabi-modelleri (1)

Evlerinizin vaz geçilmez mobilyası olan ayakkabı dolaplarımız bütçenize uygun fiyatları çeşit çeşit modelleri ile sizleri bekliyor. İstediğiniz büyüklükte ve ortama göre hazırlanmış kaliteli dolaplarımız ergonomik yapısı ile evlerinize şıklık katacak. Hoş tasarımları ile evlerinizde sadece ayakkabı dolabı olarak değil evinize güzellik katan iç açıcı bir aksesuar olarak ta kullanacaksınız. Evlerin genel sorunu olan birçok olumsuz noktada sorunun giderilmesi ve rahatlığın sağlanması amacına uygun aksesuarlardan biri olan ayakkabı dolabı bu sorunlar doğrultusunda her türlü ihtiyaca uygun olarak ve görsellik dikkate alınarak üretilmiştir.

Son derece kullanışlı modellerimiz ile hem evinizde hoş bir görüntü elde edeceğiz hem de evinizin dağınıklığını ortadan kaldıracağız. Ayakkabıların ev içinde yol açtığı olumsuz görüntü, dağınıklık ve kokulardan kurtulacak düzenli iç dizaynı sayesinde istediğiniz ayakkabıyı istediğiniz yere koyabilecek ve tekrardan kullanacağınız zaman hemen bulabileceksiniz. Farklı renklerdeki çeşitlerimiz ile evinizin dekorasyonuna uyum sağlayan ayakkabı dolaplarını rahatlıkla bulacaksınız. İsterseniz kışlıklarınızı asacağınız ayrı portmanto almak yerine askılı modelleri tercih ederek yerden tasarruf sağlayan modelleri de tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza göre çekmeceli ya da kışlık veya yazlık ayakkabılarınızı ayrı ayrı koyabileceğiniz bölümleri olan bir model de tercih edebilirsiniz. Kalabalık bir aile iseniz çok sayıda ayakkabının oluşturacağı olumsuz koşulları ve kapladığı alanı rahat değerlendirmek açısından çok daha fazla kapasitesi olan modellerimizde seçeneklerimiz arasındadır.

Eğer evinizde alan sorunu yaşıyorsanız yer kaplamayan ince modeller de evinizin dağınıklığını ve oluşacak olumsuz havayı ortadan kaldırabilir. Ya da rengarenk ve çeşitli kullanım amaçları olan modellerle evinize canlık ve ferah bir görüntü kazandırabilirsiniz. Sağlam ve kaliteli, kullanılacak alana uygun dolap modellerimiz ile yıllarca problem yaşamadan, yeniden dolap alma derdi yaşamadan iç rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Pek çok model, çeşitli renk seçenekleri ile sizin zevkinize uygun ve farklı büyüklükleri ile kullanacağınız alana göre seçenekleri olan çeşitliliğimiz ile ayakkabı dolabı ihtiyacınızı gidereceksiniz. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ve kullanışlı, raflı modelleri ile kapasitesi yüksek, askısı olan, diğer dolaplarınızın yükünü azaltacak çeşitlerimiz ile sizleri bekliyoruz.

Ayakkabı dolabı modelleri ResimleriYorum Yaz

30 − = 24