Ayakkabılık modelleri

Özel dizaynı ve orijinal ayakkabılık modelleri 2014 de farklılıklar oluşturuyor. Alışverişlerinizde büyük yer kaplayan ve özenerek aldığınız ayakkabılarınızın korunmalı bir şekilde saklanması için üretilen ayakkabılık modelleri aynı zamanda evinizi de korumaktadır. Açık alanlarda bıraktığınız ayakkabılarınız hem görünüş olarak kötü hem de hijyen açısından sağlıksız bir ortam oluşturacaktır. Ayakkabılık modelleri bunlar için bir çözüm oluşturmaktadır.

2014 ayakkabılık modelleri içinde en çok tercih edilen modeller, küçük küçük birçok rafın bulunduğu kapaklı dolaplar şeklinde olan modellerdir. Bu modeller kullanışlılık açısından önemli ve birçok ayakkabınızı almak açısından oldukça geniştir. Evinizin antre bölümünde kullanacağınız ayakkabılık modelleri yeni sezon da teknolojinin bütün nimetlerinden yararlanmıştır. Açılırken ve kapanırken raylı sistemlerin kullanıldığı modeller tasarım olarak farklılıklar barındırıyor.

Yeni sezonda hem çok şık hem de yeniçağa uygun modeller bulunmaktadır. Tasarımlar içerisinde bütün boşlukların değerlendirildiği görülmektedir. Özellikle dolap kapaklarını açtığınızda rafların dönmeli olduğu modeller bayanların en çok tercih ettikleri arasında yerini alıyor. Eğer çok fazla ayakkabı çeşidine sahipseniz de özel açılı raflara sahip ayakkabılıkları da tercih edebilirsiniz.

Ayakkabılık modelleri ResimleriYorum Yaz

34 − = 31