Banyo Dekorasyon Fikirleri

Günümüz evleri artık küçüldükçe küçüldü. Çok daha önceleri, evlerin yaşam alanları çok daha genişti. Annelerimizin, anneannelerimizin kocaman ferah mutfakları, güneş alan aydınlık, cennet gibi salonları, geniş yatak odaları vardı. Şimdiki evler ne yazık ki küçük ve karanlık. Bitişik nizamda yapılan evler yüzünden binaların dört tarafı başka yüksek binalarla çevrili olduğu için ne güneş ne ışık almıyor.

Bazı evlerin banyoları da neredeyse tek kişilikmiş gibi yapılıyor. Dolayısıyla küçük banyolar için dekoratif fikirler üretmek zorunda kalıyor insanlar. Başarılı iç mimarlar sayesinde küçükbanyolara nasıl daha büyükmüş görüntüsü veriliröğrendik. Şimdilerde televizyonlarda moda olan ev dekorasyonu yapan programlar sayesinde hem dekoratif banyolar nasıl olur ekranlardan öğrenebiliyoruz.

Ayna detayı kullanarak küçük banyolar hem çok daha şık ve dekoratif bir hale gelebilirken hem de dar mekânlar daha büyükmüş gibi görünebiliyor. Ayrıca banyolar için kullanılacak renkli mumlar da son derece dekoratif ve rahatlatıcı. Küvetinizi sıcak su ve rahatlatıcı esanslarla doldurarak, mumlarla aydınlatırsanız hem dekoratif bir banyo hem de dingin bir bünye elde edebilirsiniz.

Banyo Dekorasyon Fikirleri ResimleriYorum Yaz

3 + 2 =