Banyo lavaboları

banyo-lavaboları (1)

Ev dekorasyonunda önemli bir yer tutan banyoların ne kadar güzel ve şık olduklarını biliyoruz. Giderek gelişen sektör, banyoları adeta evin en güzel yeri yapmak için yarış halinde. Hele banyo lavaboları birer estetik harikası olarak karşımıza çıkmaktadır. Ahşap bangoların üzerinde, cam bangoların üzerinde veya daha değişik malzemelerden üretilmiş bangoların üzerinde salınarak kendilerini gösteren bu banyo lavaboları, özellikle bayanların yüreğini hoplatmaktadır.

Oval, kare, dörtgen, yuvarlak çeşitleri ile vitrinleri süsleyen banyo lavaboları devrim yaratacak kadar zarif ve şıktır.  Beyaz bir kuğu gibi muhteşem görünüşleri, kolay temizlenebilir olmaları, leke ve kir tutmamaları da onları tercih etmemiz için geçerli sebeplerin başında geliyor.

Bazen bangoya gömülen ama son yıllarda genellikle bango üzerine monte edilerek kullanılan banyo lavaboları, kalite ve ölçüleri ile fiyatlanmakta amabütçeleri zorlayacak kıvamda olmamaktadır. Eğer banyonuzu değiştirmek veya yeni bir banyo lavabosu satın almak istiyorsanız, bu senenin ürünlerine bir bakmanızı öneriyoruz. Her biri diğerinden şık ve güzel olan çeşitlerin arasından seçim yapmak sizi yoracaktır.

Banyo lavaboları ResimleriYorum Yaz

53 − = 49