Bebek Beşikleri Ve Fiyatları

bebek-odasi (4)

Çocuk sahibi olacağımızı öğrendiğimiz anda dünyanın en mutlu insanı olur bizim için hayatta en çok değer verdiğimiz ve karşılıksız sevdiğimiz en değerli varlıklarımızdır çocuklarımız.

Onlarındünyaya geleceğinin öğrendiğimiz anda bizlerin dünyası değişir ve onların yaşamlarını çok rahat sürdürmeleri  ve rahat uyuyup büyümeleri  sağlamak   için bebek mobilya eşyası satan mağazalara koşup bebek beşik modellerini araştırırız çünkü dünyamıza gelen bu küçük bedenli bebeklerimizi için enuygunyatakları olan bebek beşikleridir.

Bebokripo Türkiyenin en büyük bebek beşikleri koleksiyonuna sahiptir ve bütün illere yurtdışına bile göndermektedir.İlkönce ne tarz e tasarımda beşik seçeceğimize karar vermemiz gerekir, normal fiyatları 256,00TL den başlayan fiyatlarla modeline göre fiyatları değişmektedir, mesela Babyhope olan sallanabilir beşik karyola  349,90 TL dir.

Bebek beşikleri arasında çok fazla model ve renk bulunduğundan seçim yapmak zorlaşsa da, seçim yaparken ilk önce ahşap malzememi yoksa metal malzemeden olan beşiklerimi seçmemiz gerekir bizce ilk günlerde ve sonrası hareketlenen bebekler için bir yerlerini vurabilirler o yüzden ahşap beşik tercih edersek bebeğimiz için en uygun modeli seçmiş oluruz. Boyası ve cilası zararsız olan beşiklerden tercih ederek çok fazla bebek beşikleri  modellerinin içinden birini kendi zevkinize göre seçmelisiniz.

bebek-odasi (9)

Yorum Yaz

9 + 1 =