Bebek Odası Fiyatları

bebek-odasi-fiyatlari (4)

Bebek odası dediğimiz zaman ilk akla gelen firma olmayı başarmış Çilek markasının fiyatlarını incelersek  fiyatları da gayet makuldur.

Birbirinden ilginç modelleriyle kız bebekleriçin ayrı modeller,erkek bebekler için ayrı bebek odaları hazırlayan Çilek  mobilya en iyi kalite uygun fiyat ile 36 aya kadar vade fırsatları sunmaktadır.

Çilek bebek odası kataloğunda yer alan İnci bebek odası çok şık görünümü ve kullanımındaki rahatlığıyla 2.199,00 TL ye sahip olabilirsiniz ,gene bu katalogda yer alan Baby Flower bebek odasını daha da uygun fiyatla 1.300 TL ye bulabilirsiniz yani model ve kalitesine göre değişen fiyatları ile her bütçeye uygun olmaya dikkat etmektedir.Farklı renk kullanımıyla kırmızı ve siyahın kombininden oluşan Çapa bebek odası takımına da 1.850 TL ye alabilirsiniz.

Eminizki hayatımızda en değerli varlıklarımız olan bebeklerimiz için çok fazla da fiyatını düşünmediğinize ilk önce bebeklerimizin sağlıklı mutlu ve huzurlu bir ortam yaratmak için herkesin en iyi bebek odasını seçeceğine inanıyoruz ve böyle kaliteli bir bebek odasına bebeğinizi sahip edebilmek adına en mükemmelliğini alacağınızı biliyoruz.

bebek-odasi-fiyatlari (7)

Yorum Yaz

+ 86 = 92