14547a7be5f949aa7f1c0347deb75d87 Bebek Odası Perdeleri | Mobilya Ev Dekoru

Abone Ol

E-mail Adresinizi Girin:

Sitemize yeni konu eklendiğinde haberiniz olsun… FeedBurner

Google

Arama

Bebek Odası Perdeleri

Anasayfa > Bebek Odası, Perde Modelleri

bebek odasi perde modelleri 15 Bebek Odası Perdeleri

Bebek Odası Perdeleri

Hayatımızın en önemli eseri olan bebeklerimiz için evimizin en güzel köşesini ayırır ve ne yaparsak yapalım az olacağını biliriz. Hiçbir şey bebeklerimize layık olmadığını düşünürüz. Bunu içindir ki, her zaman en iyisini yapmaya çalışırız. Öncelikle hangi renk yapacağımıza kara vermeliyiz. Farklı renk deyince; pastel tonlardan canlı renklere kadar ister sade, ister düz veya desenli perdeler….

bebek odasi perde modelleri 18 Bebek Odası Perdeleri

Daha sonra mobilyaya uygun seçim yapılarak, hangi modelde olacağına kara verin. Şifon tarzı tül perdelerden seçim yaparken buna uygun güneşlikte seçmeyi unutmayın; çünkü bebeklerimiz gündüz ışığı çarpınca uyumak yerine oyun oynamak ister, bunu engellemek için güneşliği mutlaka yaptırın. Güneşliğin ışık geçirmez yani blakout perdeler olmasına dikkat edin.

bebek odasi perde modelleri 16 Bebek Odası Perdeleri

Genellikle kız çocuklar için pembe renk, erkek çocuklar için mavi renk tonlarında tercih edilir. Bunu yanı sıra karışık renkler kullanılarak kendinizde tasarlayabilirsiniz. Tasarımcılarımız tarafından özel olarak tasarlanan perdeleri görmek için mutlaka mağazalarımıza uğrayın.

bebek odasi perde modelleri 11 Bebek Odası Perdeleri

Değişik desenli dekoratif perdeler: Taraftar (Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe vs.) şirinler, şimşek Mcqueen, örümcek adam, kayıp balık nemo, disney, Caillou, ben 10 Alien Force, Barbie, Wine The Pooh, vs. daha bir çok perde çeşitlerimiz de mevcuttur.

bebek odasi perde modelleri 10 Bebek Odası Perdeleri

bebek odası perdeleri, perde modelleri, 2013 perde modelleri, perde, perde fiyatları

Önceki Konumuz: Muhteşem Seçimler

Bebek Odası Perdeleri

0 Yorum yapılmış

DMCA.com Bebek Odası Perdeleri | Bebek Odası Perdeleri | Dekorasyones