Bebek Odası Perdeleri

bebek odasi perde modelleri 15 Bebek Odası Perdeleri

Bebek Odası Perdeleri

Hayatımızın en önemli eseri olan bebeklerimiz için evimizin en güzel köşesini ayırır ve ne yaparsak yapalım az olacağını biliriz. Hiçbir şey bebeklerimize layık olmadığını düşünürüz. Bunu içindir ki, her zaman en iyisini yapmaya çalışırız. Öncelikle hangi renk yapacağımıza kara vermeliyiz. Farklı renk deyince; pastel tonlardan canlı renklere kadar ister sade, ister düz veya desenli perdeler….

bebek odasi perde modelleri 18 Bebek Odası Perdeleri

Daha sonra mobilyaya uygun seçim yapılarak, hangi modelde olacağına kara verin. Şifon tarzı tül perdelerden seçim yaparken buna uygun güneşlikte seçmeyi unutmayın; çünkü bebeklerimiz gündüz ışığı çarpınca uyumak yerine oyun oynamak ister, bunu engellemek için güneşliği mutlaka yaptırın. Güneşliğin ışık geçirmez yani blakout perdeler olmasına dikkat edin.

bebek odasi perde modelleri 16 Bebek Odası Perdeleri

Genellikle kız çocuklar için pembe renk, erkek çocuklar için mavi renk tonlarında tercih edilir. Bunu yanı sıra karışık renkler kullanılarak kendinizde tasarlayabilirsiniz. Tasarımcılarımız tarafından özel olarak tasarlanan perdeleri görmek için mutlaka mağazalarımıza uğrayın.

bebek odasi perde modelleri 11 Bebek Odası Perdeleri

Değişik desenli dekoratif perdeler: Taraftar (Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe vs.) şirinler, şimşek Mcqueen, örümcek adam, kayıp balık nemo, disney, Caillou, ben 10 Alien Force, Barbie, Wine The Pooh, vs. daha bir çok perde çeşitlerimiz de mevcuttur.

bebek odasi perde modelleri 10 Bebek Odası Perdeleri

bebek odası perdeleri, perde modelleri, 2013 perde modelleri, perde, perde fiyatları

Önceki Konumuz: Muhteşem Seçimler

Bebek Odası Perdeleri

Bunlarıda İnceleyin

1 Comment on Bebek Odası Perdeleri

  1. Murat Aytürk // 23 Ağustos 2014 at 20:27 // Cevapla

    Çocuk odası için Kayıp balık Nemo perdesi arıyoruz. Duvarın eni 3,00 metre yüksekliği 2,60 metre hem fon hem de tül stoklarınızda var ise fiyatları nedir acaba? iyi çalışmalar

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*