Bellona Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları 2021

Bellona Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları 2021

Evlerin bahçe gibi dış mekânlarda tercih edilen mobilyalar, hem görsellik anlamında hem de temiz hava alarak kaliteli bir zaman geçirme fırsatı yaratma konusunda oldukça önemlidir. Bahçe işleri ile uğraşırken bir dinlenme alanı oluşturmasının yanında bahçeye gelen misafirlere etkileyici bir görüntü sunulmasında da önemli bir rol oynar. Bu nedenle bahçe için tercih edilen mobilyalar ev dekorasyonuna ve kişilerin zevkine uygun olması gerekir.

Bu özelliklerinin yanında rahatlık ve kullanışlılık da sağlamalıdır. Bellona bahçe mobilyaları ve fiyatları, tercih edilen modele, kullanılan malzemelerin kalitesine, bulundurduğu fonksiyonlara göre farklılık gösterir. Bellona bahçe mobilyaları modellerine Bellona mağazalarından ve online satış sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Bellona Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları 2021 ResimleriBellona Sante Balkon Mobilyası Fiyat: 4.838,00 TL

İki adet tekli ve bir adet ikili koltuğa sahip olan Bellona Sante balkon mobilyası, mavi, beyaz ve kahve tonlarının uyumunu estetik bir görüntü ile tamamlar. Ortada yer alan masanın ahşap bir görüntü alması ve alt bölümünde bir raf bulunması kullanışlılık sağlaması açısından önemlidir. Koltukların yan bölümlerinde boşluklardan oluşan desenler de estetik görüntünün ön planda olmasını sağlar.

Bellona Defne Mini TakımıFiyat: 6.648,00 TL

İki adet tekli, bir adet ikili koltuk yer almasının yanında ortada duran masanın üzerinde cam detayı bulunması sade görüntüsüne hareketlilik katan bir unsurdur. Çok fazla gösterişten hoşlanmayan, daha çok sadeliği ile ön plana çıkmasını isteyen kişilerin bahçelerinde tercih etmeleri gereken bir modeldir. Bellona Defne bahçe mobilyaları, rahat bir kullanım sağlar.

Bellona Lotus Dikdörtgen Masa TakımıFiyat: 10.429,00 TL

Altı adet tekli sandalye etrafında bir adet dikdörtgen masa bulunan Bellona Lotus dikdörtgen masa takımı, özellikle bahçeye çıkıp temiz hava eşliğinde kişilerin aileleriyle ya da sevdikleri kişiler ile yemek yiyecekleri bir ortam sağlar. Bu masa etrafında sohbet etmek ve kişilerin sevdikleriyle birlikte hoş vakit geçirmelerine ortam hazırlayan bu modelde, koyu renkler ile ahşap rengin uyumlu görüntüsü söz konusudur. Hava koşullarına uygun olan malzemelerden imal edilen bahçe mobilyalarını tercih etmek dikkat edilmesi gereken unsurlardandır.

Bellona Rosso Salıncak Fiyat: 1.630,00 TL

Hem fazla bir yer kaplamaması açısından hem de yan taraflarında bulunan ve kullanan kişide güvenli bir ortam hazırlayan Bellona Rossa salıncak modeli tek kişiliktir. İnsanların dinlenmek istedikleri zaman rahat bir şekilde sallanmalarına imkân sunmasının yanında tasarım olarak da dikkatleri üzerinde toplamış durumdadır. Krem ile beyaz karışımı bir renkten oluşan bu model, ortamda aydınlık bir hava yaratılmasını sağlar.

Bellona Begonya SalıncakFiyat: 4.246,00 TL

Hem yetişkinlerin hem de çocukların ister oturarak ister yatar pozisyonda sallanarak temiz havada dinlenmelerine fırsat sunan Bellona Begonya salıncak modeli, üst tarafında yerleştirilen çatı kısmı ile olumsuz iklim şartlarında dahi konforlu bir ortam oluşturur. Zincirlerin sağlam olması, ağırlıkları taşıma kapasitesinde olumlu bir etki sağlar. Bu model ile estetik görüntü sağlanırken dinlenebilmek de oldukça kolay bir şekilde gerçekleşir.

 

Yorum Yaz

8 + 2 =