Bellona Bebek Odaları ve Fiyatları 2021

Bellona Bebek Odaları ve Fiyatları 2021

Bebeklerin büyürken en fazla vakit geçirmiş oldukları mekânlardan biri olan bebek odaları, birbirinden farklı renk ve model çeşitliliği ile dekore ederken oldukça etkileyici sonuçların ortaya çıkmasını sağlar. Bebeğin yatak odasını seçerken sağlığını ve güvenliğini ön planda tutarak bir seçim yapılması önemlidir. Bebeklerin uyku halindeyken düşmelerinin engellenmesi için beşiklerin bir tarafında dik bir şekilde yer alan korkuluklar bulunur.

Bu korkuluk sürgülüdür ve yukarı ya da aşağı hareket ettirilebilir. Bu sayede, hem bebeklerin güvenliği hem de ailelerin kaygı yaşamaları engellenmiş olur. Konforun sağlanması, bebeklerin huzurlu bir şekilde uyumaları açısından oldukça önemlidir. Yatağında kendisini rahat hissetmeyen bebek huzursuzlanarak ağlamaya başlar.

Bellona Portivo Bebek Odası – Pembe Fiyat: 6.999,00 TL

Kız bebekleri için en fazla tercih edilen renk olan pembe, açık tondan daha koyu tona doğru sıralı bir şekilde çekmecelerde geçiş yapmıştır. Ahşap görüntü veren alt bölüm ile uyum yakalayan bu renkler ve çekmecelerdeki beyaz yuvarlak detaylar bebek odası için oldukça estetik bir alternatif yaratmıştır.

Bebek odalarında canlı ve renkli bir hava yaratılmasında önemli bir yere sahip olan pembe renk, bebeklerin de ilgisini çeken bir niteliğe sahiptir. Pembe ve beyazdan oluşan korkuluklar, sürgülü bir mekanizmaya sahip olduğu için bebek ile ilgilenilmesi gereken durumlarda büyük bir avantaj sağlar. Böylelikle bebeğin beşik üzerindeyken herhangi bir nedenden dolayı yere düşmesi engellenir. Aynı zamanda ebeveynler açısından da oldukça kolaylık sağlar.

Bellona Bebek Odaları ve Fiyatları 2021 ResimleriBellona İntro Bebek Odası Takımı Fiyat: 7.757,00 TL

Büyüyebilir Beşik ünitesinin yan tarafında yer alanve ahşap ile beyaz rengin uyumuyla tasarlanan korkuluklar, ebeveynlerin bebekleri ile daha rahat bir şekilde ilgilenebilmelerini sağlamak ve bebeğin güvenli bir yatakta uyuması içinaşağı yukarı harekete sahip asansörlü mekanizmaya yer verilmiştir. Her iki tarafta da bulunan korkuluk, güvenli bir ortamın sağlanması açısından önemlidir.

Bunun yanında, çekmece ile birleşik halde yer alan beşik, ebeveynlerin bebekle ilgilenmesinde ve bakım sürecinin pratik bir hal alması konusunda katkı sağlar. Bebek odası tercihinde bulunurken rahatlık ön plana alınmalıdır. Bellona bebek yatak odalarında hem konfor hem de estetik görüntü ön planda yer alır. Fiyatlar, tercih edilen bebek odasının modeline ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Satın almak için Bellona mağazasını ya da online satış platformunu tercih edebilirsiniz.

Bellona Portivo Bebek Karyolası – Kapiçino Fiyat: 6.999,00 TL

Beyaz ile krem ve tonlarına sahip olan renkler oldukça ferah bir görüntü yansıtılmasını sağlamıştır. Bebeklerin beşiklerinde yer alan korkuluklar, onların güvenli bir ortam içerisinde uyumalarını sağlaması açısından oldukça önemlidir. Bu korkuluk, yukarı ve aşağı olmak üzere hareket kabiliyetine sahiptir. Böylelikle ebeveynler bebeklerine daha kolay bir şekilde ulaşabilirler.

Bunun yanında, çekmecelerde bulunan kahverengi halka detayı ile hareketlendirilen Bellona Portivo bebek karyolası kapiçino renkleriyle donatılmıştır. Hem güvenli hem de estetik bir görüntü sağlaması, ürünün tercih edilme sıklığı açısından üst noktalara taşır. Bebek odalarında çeşitliliğin fazla olması evin dekore edilmesini kolaylaştırır.

 

Yorum Yaz

38 + = 42