Bellona Genç Odaları ve Fiyatları 2021

Bellona Genç Odaları ve Fiyatları 2021

Gençlerin hem gereksinimlerine yönelik hem de kendi tarzlarına uygun olacak biçimde genç odası takımını tercih etmek gerekir. Bellona’da bulunan genç odası modelleri arasında gençlerin tarzlarına uygun olarak oluşturabilecekleri yatak odasına sahip olabilirler. Genç odalarında farklı tasarımlara ve değişik renklerde yer alan mobilyalara ulaşmak oldukça kolaydır.

Odalarında ders çalışmak, uyumak, film ya da dizi izlemek gibi pek çok eylemi gerçekleştirdikleri için yaşam alanlarının konforlu bir hale getirilmesi önemli bir unsurdur. Bellona genç odaları ve fiyatları, tercih edilen modele, kullanılan malzemelerin kalitesine, bulundurduğu fonksiyonlara göre farklılık gösterir. Bellona genç odaları modellerine Bellona mağazalarından ve online satış sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Bellona Montes Genç Odası Takımı Fiyat: 4.738,00 TL

Renk kombinasyonu olarak açık tonlarda ladin ve meşe tonları kullanılmıştır. Kullanım rahatlığı sunmasının yanında yatağın alt bölümünde bir adet çekmecenin bulunması da kişilerin eşyalarını koymaları için alternatif bir yer olarak dizayn edilmiştir.

Bunun yanında, ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı sistem yer alır. Yatak başlığında üçgen şeklinde çatı detayı verilmesi, estetik olarak dikkat çeken unsurlar arasında kendini gösterir. Kitaplık ünitesinde kullanılacak olan raflar ve kapaklı alan yardımıyla geniş kullanım ve depolama olanağı sunulmuştur.

Bellona Genç Odaları ve Fiyatları 2021 ResimleriBellona Sandy Genç Odası Takımı Fiyat: 4.847,00 TL

Üründe renk uyumu olarak beyaz, pembe ve gri renklerin yer alması ve çalışma masasının estetik bir formda bulunması, çekmeceler ve raflı alan detayı ile ürüne fonksiyonellik kazandırılmıştır. Gardırop üzerinde oval bir ayna yer almasının yanında iki adet kıyafet dolabı da bulur. Ayrıca çekmecelerin gri ağırlıklı olması da açık renklerden oluşan tasarıma derinlik katılmasını sağlamıştır.

Sürgülü gardırop çekmecelerinde ilave olarak stoplama niteliğine yer verilmiştir. Bellona Sandy genç odası takımında bütünlüğe uyacak şekilde ve tasarım çizgisi dâhilinde yıldız formunda damla etiketleri, metal işlevli yıldız biçiminde kulp uygulaması kullanılmıştır.

Bellona Kampüs Genç Odası Takımı Fiyat: 4.989,00 TL

Özellikle kitap okumayı seven gençleri ön planda tutarak raf detaylarına yer verilen dolaplar ile üç kapıdan meydana gelen gardırobun sağ üst alanında metal profillerle desteklenmiş çanta, kitap gibi eşyaların konulabileceği özel bir düzenek kurulmuştur. Bunun yanında, kapak iç noktasında bulunan ayna uygulamasıyla fonksiyonellik düzeyi artırılmıştır. Ranza ünitesi de yer verilmesi ile beraber, iki farklı karyola halini alabilir. Mavi ağırlıklı olmak üzere pek çok renk tonu Bellona Kampüs genç odası içinde bulunur.

Bellona Portivo Genç Odası – PembeFiyat: 4.434,00 TL

Genel itibariyle krem ve pembe tonlarının ağırlıklı olarak yer alması, estetik bir tasarım oluşturulmasını sağlamıştır. Sürgülü, üç ve iki kapılı dâhil olmak üzere üç farklı gardırop seçeneğine sahiptir. Gardıropiçindeolanraflar, askılıklar ve çekmeceler beraber eşyaların ve kıyafetlerin koyulması için zengin bir alan sağlanmıştır.

Üründe kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla kapaklarında yavaşlatıcılı ve stoplamalı sistemlere yer verilmiştir. Ürünün çalışma masası kitaplık niteliği de olacak şekilde dizayn edilmiştir. Böylelikle depolama gereksinimlerine cevap verebilecek niteliktedir.

 

Yorum Yaz

96 − = 87