Bellona Koltuk Takımları ve Fiyatları 2021

Bellona Koltuk Takımları ve Fiyatları 2021

Evlerde en fazla vakit geçirilen ev eşyalarından biri olan ve dinlenme imkânı sunan Bellona koltuk takımları, birbirinden farklı tasarım, renk, ebat ve malzemelerde üretilir. Oturma grupları takım halinde oluşur ve ev yaşamında önemli bir konuma sahiptir. Oturma grubunda, bireylerin en dikkat ettiği şeylerden biri de koltuğun sertlik düzeyidir. Oturma gruplarının avantajı konforlu kullanımı ve dekorasyonlara ayak uyduran bir dokusunun olmasıdır.

Kumaşın nitelikli olması büyük önem arz eder. Bellona koltuk takımı modelleri dayanıklı kumaşlardan oluşturulduğu için uzun süre kullanım imkânı sağlar. Bellona koltuk takımları ve fiyatları, tercih edilen modele, kullanılan malzemelerin kalitesine, bulundurduğu fonksiyonlara göre farklılık gösterir. Bellona koltuk takımları modellerine Bellona mağazalarından ve online satış sitelerinden ulaşabilirsiniz. Ek ürünlerin seçimi fiyatların değişmesine sebep olabilir.

Bellona Luca Koltuk Takımı Fiyat: 10.236,00 TL

Modern görüntüsü ile ön plana çıkan ve ikili koltuk ünitelerinin kol üstünde dikey desenli dikiş çalışmalarına yer verilmiştir. Bunun yanında, kolların yanında bulunan düğme ayrıntısı da görsel anlamda estetik bir hava katmıştır. Kol bölümünde olduğu gibi sırt minderlerinde de dikey hatlı dikiş ve düğme unsurlarına yer verilmiştir. Koyu tonların yoğun bir şekilde bulunması modern tarzı vurgulayıcı bir tasarım gerçekleştirilmesini sağlamıştır. Üçlü koltuk ünitelerinde kullanımı yapılan peluş kırlent ile takımın modern algısı yansıtılmıştır.

Bellona Koltuk Takımları ve Fiyatları 2021 ResimleriBellona Mariana Koltuk Takımı Fiyat: 22.210,00 TL

Mariana koltuk takımı modelinin sırt bölümlerinde ve kol kısımlarında el kapitonesi ve düğme çektirme işlemi yapılmıştır. Böylelikle zengin bir görsellik yansıtılmıştır. Eğimli formda dizayn edilen üçlü koltuk sırtında, kolların ön taraflarında ve alt baza da ahşap klapa çalışması yapılmıştır. Taç, baza, ayak ve klapa gibi ahşap olan yerlerinde derz üstüne altın sarısı boya uygulanmıştır. Avangarde stil ön planda yer verilmiştir.

Bellona Montego Koltuk Takımı Fiyat: 12.872,00 TL

Bronz, kiremit ve açık tonların uyum içinde bulunmasıyla ortaya çıkan Bellona Montego koltuk takımı, iki adet iki kişilik ve bir adet tek kişilik olacak şekilde dizayn edilmiştir. Orta kısımda yer alan masanın ölçüleri de koltuk takımının ölçüleri ile uyumludur. Koltukların yan taraflarında bulunan detaylar görsel anlamda zengin bir içerik sağlamıştır. Montego otruma grubu için tekli ve berjer dâhil olmak üzere iki alternatif sunulmuştur. Böylelikle, her iki ünite de chester stilinin karakteristiklerini taşıyan unsurları bulmak mümkün hale gelmiştir.

Bellona Solven S Koltuk Takımı Fiyat: 11.900,00 TL

Solven S berjer ünitesi takımı üzerinde zümrüt yeşili ve gri tonları hâkimdir. Modern avangarde tasarımı ile özdeşleşen bir yapıda bulunması estetik olarak kişilerin göz zevkine hitap eder. Sırtbölümünde çizgisel desende kapitone çalışması yapılmıştır. Bunun yanında altın sarısı biye ayrıntısına da yer verilmiştir.

Modern tasarımlar ile ilgilenen kişilerin ev dekorasyonlarında tercih edebilecekleri ürünler arasında yerini almış durumdadır. Hem rahatlık hem de görselliğin zengin bir şekilde ön planda olması mekân içinde farklı bir hava yansıtılmasını sağlar.

 

Yorum Yaz

+ 52 = 57