Bellona Yatak Modelleri

bellona-yatak-modelleri (5)

Yatakların tasarımı beden sağlığınız açısından çok önemlidir. Bellona yatak modelleri bu anlamda sağlığınızı en çok düşünen markalardan biri. En kaliteli mobilya ve ev tekstil markalarından biri olan Bellona ortopedik yatak modelleri ile ses getirdi. Bel ve bacak ağrılarına son verecek şekilde tasarlanan yeni yataklarınızla uykularınız daha huzurlu olacak. Sezonun yeni yatak tasarımlarını araştırdık ve bellonanın en çok tercih edilmekte olan modellerini beğeninize sunuyoruz.

Bellona yatak modelleri son derece rahat ve konforlu. Rahat bir uykunun yanı sıra bel ağrılarınıza yönelik bir tasarım olan ortopedik yataklarınız sağlıklı bir model olarak biliniyor. Biraz da dekorasyona önem veriyorsanız yatak odanızın dekorunu tamamlamak için bu muhteşem yataklarla hoş baza ve yatak başlıklarını kombin edebilirsiniz. Bellona yaylı yatak modelleri yatak odalarınızın en önemli parçasıdır. Bir yatak odasını tamamlayan ve odaya ilk girildiğinde göze çarpan yatakların görünümü kadar tasarımı da önemlidir. Uyku kalitesini yükseltmek amacıyla tasarlanan bellona full ortopedik yatak modelleri günümüzün bir bölümünü ayırdığımız uyku vakitlerinin en rahat kısmıdır. Bu yataklar hem tek hem de çift kişilik olarak tasarlanıyor.

Bellona tek kişilik yatak modelleri genç odaları için tasarlanan bir yatak modelidir. Rahatlığa ve sağlığa verdiği önem nedeniyle genç yaştan itibaren vücut anatomisine katkı sağlamayı amaçlayan yatakların bel, boyun ve sırt ağrılarını önlediği biliniyor. Bellona çift kişilik yatak modelleri ise evli çiftlerin ya da rahatına düşkün olan kişilerin seçimi olmakta.

Yatak seçiminde tercih edeceğiniz marka çok önemlidir. Bellona yatak modelleri en rahat yatakları tasarlayan öncü markalardandır. Ortopedik, full ortopedik ve yaylı olarak tasarladığı yatak çeşitleriyle sizlere sağlıklı bir uyku armağan eden bellona yatak modelleri 2015 tasarımlarını incelemeden yatak seçmeyin. Bu tasarımlar konforlu uykularınızın adresi olacak.

Bellona ortopedik yatak modelleri sunduğu konforun yanı sıra ısıya duyarlı yatak kılıfı ve rahat dış yüzeyi açısından da tercih ediliyor. Bu sağlıklı yatakların kış yaz seçenekleri de bulunuyor. Dış yüzeyleri kış ve yaz mevsimine özel olarak tasarlanan çift taraflı yataklar da sizi düşünülerek tasarlanmış alternatiflerden biri.

Bellona Yatak Modelleri ResimleriYorum Yaz

59 + = 61