Bellona Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2021

Bellona Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2021

İnsanların evlerindeuyumak, dinlenmek ve kişisel aktivitelerinin bir bölümünü gerçekleştirmiş oldukları bir oda alan yatak odası, evlerde yer alan ana bölümlerden biridir. Günlük yaşamın yoğun telaşı içinde ya da iş temposu nedeniyle eve gelince dinlenmek amacıyla insanların ilk tercih ettikleri yer yatak odalarıdır.

Bu anlamda, yatak odası takımı tercih ederken kişilerin zevklerine uygun olan modellerin yanında rahat bir işlev sunması da ön plana çıkar. Bellona’da birbirinden farklı yatak odası takımı bulunur ve renk anlamında da oldukça fazla alternatif mevcuttur. Bu durum da kişilerin evlerini dekore ederken bütünüyle uyum sağlaması açısından büyük bir avantaj sağlar.

Montego Yatak Odası Takımı Fiyat: 17.572,00 TL

Montego yatak odası takımı, 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgülü gardırop dâhil olmak üzere üç farklı gardırop seçeneğine sahiptir. Gardırop kapaklarının ön bölümlerinde takımın niteliğini yansıtan üçgen formda profil uygulamalı derz görüntüsü baskılı bronz aynalar ve takıma özel olacak biçimde hazırlanan metal kulplar bulunur.

Bunun yanında, gardırobun iç düzeninde; sensorlu LED aydınlatmalı giysi askılıkları, kutu bulunan aksesuarlık, raflara sahip bölmeler, çekmece uygulaması ve sürgülü gardırop iç düzeninde ek olarak pantolonluk kullanılmasıyla fonksiyonellik üst seviyeye ulaştırılmıştır. Bunun yanında estetik görüntü anlamında da önemli bir yatak odası takımıdır.

Bellona Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2021 ResimleriBellona Leny Yatak Odası Takımı Fiyat: 5.755,00 TL

Modern dokunuşlar ile dizayn edilen Leny yatak odası takımı, beyaz ile metalik grinin uyum içinde buluşturulması sağlanmıştır. Beyaz ağırlıklı bir görüntü vermesi ortam içinde aydınlık bir hava yaratmıştır. Takımın kulplarında, ayakların alt ve üst bölümlerinde metalik gri olarak yüzeyler kullanılmıştır. Açık renklerden oluşan bu model pek çok insanın zevkine hitap edecek biçimde tasarlanmıştır.

Bellona Palvin Yatak Odası Takımı Fiyat: 11.414,00 TL

Bellona Palvin yatak odası takımında gri ve meşe renginin uyumu kullanılarak yatak başlığının ön planda yer alması sağlanmıştır. Takımın tasarımı anlamında makyaj masası, kapaklı ve çekmeceli bölmelerden oluşmuştur. Ayak ve kulp bölümlerinde siyah metalik detaylara yer verilmesiyle dekoratif niteliği dikkat çekici bir hal almıştır.

Bellona Vitella Yatak Odası Takımı Fiyat: 11.290,00 TL

Vitella Yatak Odası Takımı görsel anlamda estetik bir görüntü yansıtmasının yanı sıra beyaz rengin içerisine dâhil edilen çok hafif bir tonda pembe renk, görüntünün oldukça zengin görünmesini sağlamıştır. Fonksiyonel pek çok uygulamasıyla da rahat bir uyku sağlayan bu model ile dinlenme konusunda verim alınması başarılı bir şekilde gerçekleşir.

Bellona Violet Yatak Odası Takımı Fiyat: 6.231,00 TL

Violet Yatak Odası takımının tasarımında meşe, antrasit ve fildişi renklerinin ahenkli görüntüsünden yararlanılmıştır. Antrasit renk üstünde yer alan fitiller ürün üzerinde derinlik etkisi yaratarak modern bir görüntü elde edilmesini sağlar.

Bellona Vienza Yatak Odası Takımı Fiyat: 9.747,00 TL

Yeşilin farklı tonları ile meşe renginin uyum içinde yer alan görüntüsü ve kapaklar üstünde yer alan panjur klapalar ile estetik bir görüntü elde edilmiştir. Yatak başlığında yer alan detaylar ile duru yeşil renkler oldukça etkili bir görüntü sağlamıştır. Fiyatlar, tercih edilen yatak odası takımının modeline ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Satın almak için Bellona mağazasını ya da online satış platformunu tercih edebilirsiniz.

 

Yorum Yaz

80 + = 90