Bellona Yatak ve Baza Modelleri ve Fiyatları 2021

Bellona Yatak ve Baza Fiyatları 2021

Yatak ve bazalar, insanların uyumak için kullandıkları ev eşyalarıdır. Bazaların, üstünde yatak ve altında eşya depolanır. Yatak odalarının olmazsa olmaz parçalarından olan yatak ve bazalar konforun ön planda tutulmasıyla tasarlanır. Birbirinden farklı işleve ve ebatlara sahip olan yatak ve baza modelleri yer alır.

Bellona baza ve yatak fiyatları, tercih edilen modele, kullanılan malzemelerin kalitesine, bulundurduğu fonksiyonlara göre farklılık gösterir. Bellona baza ve yatak modellerine Bellona mağazalarından ve online satış sitelerinden ulaşabilirsiniz. Ek ürünlerin seçimi fiyatların değişmesine sebep olabilir.

Bellona Natural Linen Baza Fiyatları: 1.086,00

Bellona Natural Linen Başlık, baza ve yatak ile konsept anlayışı ön plana alarak tasarlanmıştır. Üstünde uygulanmakta olan yarma, fitil ve renk geçişli keten yüzeye sahip olan kumaş uygulamasıyla modern ve estetik bir görüntüye sahne olmuştur. Natural Linen Baza, metal konstrüksiyon şeklinde dizayn edilen baza iskeletin de dört, beş, altı ve on iki mm mdf kullanılmıştır.

Böylelikle oldukça geniş bir sandık hacmi mevcuttur. Bunun yanında, pratik bir temizlik sunması bakımından da üründe yüksek ayak çalışmasına yer verilmiştir. Natural Linen baza ve başlık ile birlikte keten etkili kumaşları ve soft renk tonu ile birbirinden farklı modeller ortaya çıkmıştır.

Bellona Yatak ve Baza Modelleri ve Fiyatları 2021 ResimleriEstonya Baza Modeli Fiyat: 1.975,00

Etkileyici desenleri ve oldukça büyük özelliğe sahip olan Bellona Estonya baza modeli, mavinin yeşile yakın tonu ve beyaz rengin uyumuyla kişilere konforlu bir ortam yaratmak için tasarlanmıştır. Yatak başlığı ve kolaylıkla açılıp kapanabilen bazası ile oldukça dikkat çekici detaylardan oluşur.

Baza ayaklarında beyaz renk bulunması iki rengin oldukça ahenkli bir görüntü sağlayabileceğini göstermiştir. Günün yorgunluğunu atmak için bu baza modeli, ideal bir tercih olabilir.

Bellona Kolajen Ultra Therapy Yatak Modeli Fiyat: 2.379,00

İnsanların dinlenebilmeleri ve konforlu bir uyku geçirebilmelerini sağlamak amacı doğrultusunda, kişilere nitelikli bir hayat için imal Kolajen serisi beklentileri karşılayacak biçimdedir. Kolajen Ultra Therapy yatak kumaşının materyalinde kolajen proteini bulunur.

Kolajen, canlı ve yeterince esnek bir cilt için yararlı bir yapıdır. Kolajen Ultra Therapy serisi yatakları, insanların dinlenebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Bellona markasında kullanılacak olan Mixcoil Yay Teknolojisinden yararlanılmıştır.

ValeriaSleep Yatak Modeli Fiyatları: 1.328,00

ValeriaSleep yatak, örgü yatak kumaşı ve kapitone ayrıntısı ile kişilerin kullanımı için tasarlanmıştır. ValeriaSleep yatak kenar kumaşı baza-başlık konseptine uygun bej renk bronzing kumaş petek desen kapitone ayrıntısı ile dizayn edilmiştir. ValeriaSleep yatağın ayrılabilir ve her iki yüzeyini de kullanmak mümkündür. Pedi, sert ve yumuşak dahil olmak üzere çift yönlü kullanılabilme niteliği taşır. Bunun yanında, her iki yüzeyinde de su geçirmez kumaşı kullanılır. Bu özellikleri sayesinde Bellona BaleriaSleep yatak modelikişilerin gereksinimlerini karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Yorum Yaz

23 + = 30