Bellona Yemek Odaları ve Fiyatları 2021

Bellona Yemek Odaları ve Fiyatları 2021

Ailelerin birlikte yemek yedikleri alan olarak nitelendirilen yemek odaları, kişilerin beraber vakit geçirdikleri ve sıklıkla kullandıkları bir odadır. Bu anlamda, tercih edilen yemek odasında evde yaşayan kişilerin sayısı, kullanılan malzemelerin niteliği, tasarımları gibi kriterler belirlenerek bir seçim yapılır. Kişilerin zevki ve evlerinin dekorasyonu bu noktada ön plana çıkar.

Sade ya da gösterişli modeller arasından birbirinden farklı Bellona yemek odaları tasarımlarına ulaşmak mümkündür. Bellona yemek odası takımları ve fiyatları, tercih edilen modele, kullanılan malzemelerin kalitesine, bulundurduğu fonksiyonlara göre farklılık gösterir. Bellona yemek odası takımları modellerine Bellona mağazalarından ve online satış sitelerinden ulaşabilirsiniz. Ek ürünlerin seçimi fiyatların değişmesine sebep olabilir.

Perlino Yemek Odası Takımı Fiyat: 7.977,00 TL

Bellona Perlino yemek odası takımının renk seçimi beyaz olarak tercih edilmiştir. Lukens ayaklar, metal kulplar, püskül ayrıntıları, trend hasır deri kullanımı ve takımın rengiyle bütünlük sağlamakta olan eskitme altın renkli figür uygulamalarıyla ile oldukça zengin ve farklı bir hava yaratılmıştır. Beyaz renklerden oluşması ortamın aydınlatılmasında etkili olmuştur. Masa ve sandalyeler oldukça kolay bir temizlik yapılmasına olanak sağlar.

bellona yemek odalari ve fiyatlari 2021 4 bellona yemek odalari ve fiyatlari 2021 3 bellona yemek odalari ve fiyatlari 2021 2 bellona yemek odalari ve fiyatlari 2021 1 bellona yemek odalari ve fiyatlari 2021

Montego Yemek Odası Takımı Fiyat: 16.431,00 TL

Sandalye kumaşında dark kiremit kumaş kullanılması ve takıma özel hazırlanan kulp metalden yapılmıştır. Böylelikle takım ile uyumlu olacak biçimde parlak altın renkte dizayn edilmiştir. Takıma bütünüyle bakıldığı zaman üçgen yapıda profil uygulamasıyla derz görüntüsü kazandırılarak görsellik anlamında oldukça estetik görüntüler elde edilmiştir. Bellona Montego yemek odası takımının bütününde metal ayak yapısı, masa ayaklarına ve sandalye ayaklarına da işlenmiştir. Bu şekilde tasarımsal bütünlük yansıtılmıştır. Sandalyenin sırt bölümünde kapitoneli deri uygulaması bulunur.

Palvin Yemek Odası Takımı Fiyat: 9.661,00 TL

Gri ile meşe tonlarında vurgu yapılan Palvin yemek odası takımının kulpları ve ayakları ince yapıda siyah metal kullanılarak dizayn edilmiştir. Masanın baştan sona tasarımında modern dokunuşlar yapılmıştır. Çapraz motiflere sahip olan sandalye ayakları, tasarımı etkili bir noktaya getirmiştir. İnsanların masa etrafına oturup yemek yiyecekleri sırada konforlu bir ortamın sağlanması için sandalye kumaşındaki rahatlık üst noktalara çıkarılmıştır.

Alegro Yemek Odası Takımı Fiyat: 9.997,00 TL

Sandalyeler üzerinde dikey şeritler biçiminde hareket katılan, ceviz ve antrasit renkte paneller yer alır. Kişiler tarafından oldukça fazla tercih edilen Bellona Alegro yemek odası takımı, modern tasarımlar çizgisinde tasarlanmıştır. Koyu tonların kullanılması standart yemek çizgisi konumundan ayıran bir özellik olarak yansıtılmıştır. Farklı tasarımların kullanıldığı ve çeşitli renk kombinasyonları ile detaylandırılan yemek odası takımları, evde yaşayan kişi sayısına göre farklılık gösterir.

Bellona Orlando Yemek Odası Takımı Fiyat: 10.796,00

Mermer desen uygulamasıyla beraber renk kombinasyonu siyah ve bej renk olarak tercih edilen paneller uygulanmıştır. Yemek takımının bütününe ve kimliğine katkıda bulunan radüslü tasarım, ürünün modern tarzını üst seviyeye taşımıştır.

 

Yorum Yaz

8 + 2 =