Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu

Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu

Beyaz yatak odası dekorasyonuna mor gibi canlı renkler veya yeşil tonları kullanarak başlayabilirsiniz. Değişik canlı renkler ve tonlarında yumuşak saten yatak odası kaplamaları yoğun dokulu tüvit ve sıcak yünler için güzel bir fon sağlamaktadır.

Özel tasarlanmış ferforje yatak iskeleti, tülden yapılmış cibinlik asılabilmesi amacı ile dört kolla tavana yakın yükseklikte birleştirilmiş modeli ile değişik bir hava yaratacaksınız. Yatağın iki yanında konumlanan beyaz komidinler, açık renk fonuna uygun birer tamamlayıcı unsur oluşturmaktadır. Modern başucu lambaları, ayaklı lambalar veya dekoratif abajurlar ile dekorasyonunuza yön verebilirsiniz.

Beyaz yatak odasında kullanacağınız kumaşlarda da özellikle perdeler, nevresim takımları, halılar ve yatak örtülerinde yeni yılın en fazla tercih edilen rengini, saten ve ipekli kumaşlar kullanabilirsiniz. Sofistike, şık ve bohem bir görünüm yaratan renk ve kumaş birlikteliği beyaz fonda renk patlamaları ile göze çarpmaktadır. Beyaz mobilya ile tasarlanan yatak odalarını dekora ederken her rengi kullanabiliriz, özellikle yatak odası küçük olanlar beyaz ile yatak odalarını olduğundan daha büyük ve geniş görünüm kazanacaklarını un utmamalıdırlar. Ve her zaman canlı renk tonlarını kullanmak için daha cesaretli olun.

yatak odası dekorasyonu, beyaz yatak odası, yatak odası modelleri, 2013 yatak odası

Yorumlar

  1. A.Şe.Ka 05 Aralık 2013

Yorum Yaz

− 6 = 1