Bilgisayar Masaları

Bilgisayar Masaları

 Bilgisayar Masaları

Bilgisayar son yıllarda hızla artımasıyla bilgisayar için gereken aksesuarlarda artmaya ve değişmeye devam etmektedir. Eskiden kocaman bir masa üzerinde bilgisayar monitörü ve kasası klavyesi ve mouse si tek masa üzerinde  kullanılırken gün geçtikçe değişen teknolojiyle ile masaların fonksiyonları değişmeye başlamıştır. Örneğin artık bir çok bilgisayar masasında klavye massnın üzerinde değil ayrı bir hareketli konsept üzerinde ve kullanımımızı kolaylaştıran ve bilgisayar masamızın üzerindeki dağınıklığı bir nabzede olsa düzelmektedir.

İkinci bir iyleştir ise yine bilgisayarın  maouse için söylene bilir bilgisayar masasının üzerindeki kablo kirliliğini azaltmak için düşünülen ve oda aynı klavye gibi ayrı bir çekmeli konsol üzerine konulup kullanılmaktadır. Ama artık teknolojinin hızla ilerlemesi ve her geçen gün yeni bir şeylerin bulunması insan hayatında çok önemli gelişmeler sağlamakla kalmıyor. Kullanılan ürünlerinde kullanımını kolaylaştırıyor.

Örneğin kablosuz maouse ve kablosuz klavyelerin çıkması kablolardan kurtulmamızı sağlamaktadır. Yada yeni nesil bilgisayarlraın leptooplar için bilgisayar masalarına olan ihtiyaç tamamen değişiklik göstermiş. Ve leptoopların klavye ve maousesi olmadığından masanın kullanabilirliği artmıştır. Bilgisayar masası seçimini evdeki mobilyaları göre yapmalıyız. Evimizde uyum sağlayan renklerde yada deesenlerde bilgisayar masası bulmamız mümkün.

Bilgisayar masası imalatını yapan bir çok firma olduğu gibi merdiven altı işletmelerdede çok uygun fiyatlara bilgisayar masası bulmamız mümkün. Bilgisayar masası bilgisayar genişliğinde olmalı ve oturacağımız koltukta ayaklarımız masasın altına değmemeli çalışırken rahtsız olmamalıyız. Bunun yanında masamızın yakınında kulla bileceğimiz büyüklükte bir kütüphane yada dolap  bulundurubiliriz. Bilgisayar masası ahşap kullanışlı olmasında fayda var. Türkiyede en büyük yapı merketlerden biri olan Koçtaş ta bilgisayarımız için bir masa bulmamız mümkün.

Bunun için türkiyenin bir çok ilinde bulunan koçtaş mağazalarını dolaşabileceğimiz gibi internetten online olarakta sipariş verebilmek için koçtaş web sitesine girmemiz mümkün. Koçtaş da her bütçeye uygun bilgisayar masasu bulmamız mümkün. Örneğin mini bilgisayar masası adı altında satışa çıkarmış olduğu bilgisayar masasının çok sadece bir masa ve klavye ve maouse için ayrı bir bölme mevcut olan masasın fiyatıda oldukça uygun koçtaşta bilgisayar masası fiyatları ortalama 30 lira ile 100 liraya kadar fiyatlarda ve seçenekler mevcut. Alacağımız masayı önce kullanım şeklimize ve kullanılacak yere göre seçmeliyiz.

Bilgisayar Masaları,2013 bilgisayar masaları,en güzel bilgisayar masa modelleri,bilgisayar,masa,aksesuar,dekorasyon,mobilya

Yorum Yaz

− 2 = 1