Boğa burcu ve dekorasyon

boga-burcu-ve-dekorasyon (4)

Yaşınız kaç olursa olsun hayatınız boyunca güvenli ortamlar ve çevreler içinde olmaya özen gösterirsiniz. Bu yüzden de yaşadığınız eve çok önem verirsiniz. Rahatlık ve konfor sizi cezbeder. Güzelliğe düşkün siz Boğaların evi genel olarak çok güzel dekore edilmiştir. Sesle, görüntüyle, kokuyla, dokunmayla ve tatla ilgilisinizdir. Duyma duyunuzu hareket geçiren müzik, görme duyunuzu harekete geçiren tatlı renkler, koku duyunuzu harekete geçiren oda parfümleri, kokulu mumlar, taze çiçekler,dokunma duyunuza hitap eden yumuşak örtüler, battaniyeler, havlu ve bornozlar ve tat duyunuzu artıracağınız iyi dekore edilmiş bir mutfak ya da meyve ve sebzeleri kendinizin yetiştireceği bir bahçe sizi fazlasıyla mutlu edecektir.

Benim size önerim, bir Boğa burcu olarak siz toprak elementisiniz, bu yüzden kendi öz toprağınızı (ruhunuzu) nemlendirecek, besleyecek ve daha verimli yapacak içinde su bulunan aksesuarlar evinizin bir köşesinde muhakkak yer almalıdır.

Mobilyalar: Pahalı, kaliteli, yumuşak ve büyük sofaları sever. Az da olsa oymalı ancak düz hatlar. El yapımı mobilyalara bayılır. Üçlü, ikili ve iki parça tekli koltuk oturma odası takımları onlar içindir. Doğal ahşap mobilyalar, rustik ve beyaz, eskitme tarz sehpa veya oturma gruplan tarzıdır. Açık ve orta renk ahşaplan tercih eder. Maun, ceviz, kestane, meşe, kayın.

Kumaş: Yumuşak, kabank kumaşlar, ekose desenli pamuklu ya da çiçekli kumaşlar, kadifeler, fitilli kadifeler, çuha ve keten kumaşlar, çiçekli ve desenli goblenler, renklerde beyaz, yeşil, koyu pembelere ve pastel tonlara bayılır.

Aksesuarlar: Minyatür parçalar yerine büyük parça sanat eserlerini, sanatsal objeleri sever. Bronz, bakır, tunç aksesuarlar ve heykeller, antikalar vazgeçilmezleridir.

Aydınlatma: Geleneksel tarz aydınlatmaları severler. Yine duvarlarda aplikler, rahat koltukların yanında bulunan büyük abajurlar onlar için idealdir.

Boğa burcu ve dekorasyon ResimleriYorum Yaz

− 1 = 7