Cam Ev Aksesuar Modelleri 2015

cam-ev-aksesuar-modelleri (1)

Ev aksesuarları içerisinde  çok tercih edilen bir yere sahiptir cam aksesuarlar.Cam aksesuar modelleri her geçen gün artmakla birlikte  kendini hızla yenilemektedir.Cam aksesuarlar şıklığı ve zerafeti ile her evde kendine yer bulabilmektedir.Cam aksesuarlarındaki yenilik şaşırtıcı biçimde gelişmektedir.Camı şekilden şekle sokan cam ustaları  taktire şayan aksesuar modelleri ortaya çıkarmaktadırlar.Bu ustaların kökeni geçmişe kadar dayanmaktadır. Ayrı bir ustalık gerektiren bu sanat dalı çıraklık kalfalık ve ustalık dönemi ile gelişir. Ustalık döneminde yapılan  cam sanat eserleri kişilerin ilgisini çekmekle kalmayıp , bu sanat dalını öğrenmeye kadar gitmektedir. Cama şekil vermek ayrı bir hüner olduğu gibi camdan farklı tarzda modeller de çıkarmak büyük bir ustalıktır.

Cam ev aksesuarları sadece sınırlı modelle değil bir çok modelle ve bir çok tarzla karşımıza çıkmaktadır.Camdan, irili ufaklı vazolar, çaydanlıklar, mumluklar, renklendirilmiş meyveler, küçük cam heykeller, duvar panoları, cama inci tanelerinin  eşlik ettiği, eşsiz güzellikteki avizeler, bazen de kesme cam sanatı denilen sanatla camın buluşmasıyla ortaya çıkan  ve  bakanları kendisine hayran bırakan, kesme cam vazolar, saatler, şamdanlar, cam hayvanlar yapılmakta ve ev aksesuar  çeşitliliğini artırmaktadır.Piyasada yapılmış olan bir sürü çeşitli cam ev aksesuar modelleri bulunmaktadır. Size kalan zevkinize,  tercihinize ve evinize göre bu modellerden satın almaktadır.

Ev dekorasyonu ile uğraşan, ilgilenen ve dekore ettiği evi, en iyi en zarif şekilde  ortaya çıkarmak isteyen dekorasyoncuların  vazgeçilmez kurtarıcısıdır cam ev aksesuar modelleri. Bazen karşımıza büyük bir cam sürahi olarak çıkar, bazen de el işçiliği göz nuru bir sanat eseri olarak. Cam ev aksesuarları çeşitli fuarlarda da ortaya çıkmaktadır. Zücaciye fuarı dediğimiz de aklımıza hemen cam eşyalar gelmektedir. Her çeşit modeller her tarzlar bu fuarlarda tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Ayrıca bazen fuarlarda canlı olarak cam ev aksesuarı yapan ustaları görmeniz mümkündür. Canlı olarak cama hayat veren ustaların elinden farklı tarzda modeller çıkmaktadır. Bu ateş ve camın birer dansı olarak da görülebilir ve izlenebilir.. Örneğin evinize alabileceğiniz camdan yapılmış dönen semazen evinizde odanıza ayrı bir hava katabilir.

Cam Ev Aksesuar Modelleri 2015 ResimleriYorum Yaz

31 + = 36