Çilek Bebek Odası

Çilek Bebek Odası

Yeni doğan bebekler ya da yeni yeni yürümeye başlayan çocuklar için en ideal olanı sakin bir ortam yaratılmasıdır. Bebek odasını düzenlerken her adımı, bu iki faktörü düşünerek atmanız gerekiyor. Güvenlik ve rahatlık.

Kalıcı parçalar almak daha akıllıcadır. Yarış arabası veya prenses yatakları, minyatür masa ve sandalyeler hoş eşyalardır. Ancak her zaman için çok gerekli olmayabilir. Çünkü çocuğunuz bu eşyaları çok uzun süre kullanamaz. Bu yüzden onun için kalıcı mobilyaları tercih edebilirsiniz. Masif mobilyalar biraz pahalı olmalarına rağmen sağlamlıkları nedeniyle bu açıdan oldukça uygundur. Yatakların üzerinde zıplayacağını, gardırop kapaklarının çarpılacağını unutmayın! Yine de karar sizin.

Stickerlar ile bebeğinizin odasında keyifli duvarlar yaratabilirsiniz. Yeni doğan bebekler her şeyi siyah beyaz gördükleri için duvarın üzerine siyah stickerler yapıştırın. Bu stickerlar bebeğiniz için bir nevi beyin egzersizi de olacaktır.

çilek bebek odası, bebek odası modelleri, 2013 bebek odası, bebek odası fiyatları, ucuz bebek odası, en güzel bebek odası

Yorum Yaz

+ 82 = 89