Çilek Çocuk Odası 2014

Çilek çocuk odaları konusunda 20 yıla yakın deneyimi ile son derece şık, kaliteli ve kullanışlı ürünler üretmektedir ve sadece ülkemizde değil yurt dışında da ailelerin çocuk odası alırken tercih ettiği bir marka haline gelmiştir. Çilek çocuk odası ürünleri kaliteleri ve fonksiyonel kullanımları ile dikkati çekmektedir. Çocuk odalarında en önemli hususlardan biri de güvenliktir. Ürünler üretim aşamasında çeşitli güvenlik testlerinden geçirilmekte ve hiçbir güvenlik sorunu yaşanmayacak tasarımlar üretilmektedir.

Çilek çocuk odası modellerindeki tüm ürünler en kaliteli ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Özellikle ranzaların korkulukları ve merdiven boşluğu gibi yerler çocukların sıkışmasına neden olmayacak güvenlik önlemleri alınarak yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler kanserojen maddeler içermemektedir. Camlar çabuk kırılmayan özellikteki camlardan seçilmektedir. Kullanılan boyalar alerjiye neden olmayacak niteliktedir.

Her şeyden önemlisi de çilek çocuk odası tasarımlarıyla çocukların çok beğendiği ürünler hazırlamaktadır. Şık ve farklı tasarımlarla çocuklar odalarını daha fazla sevmekte ve kendileri için güvenli ve huzurlu bir yaşam alanında daha zevkli zaman geçirmektedir.

Çilek Çocuk Odası 2014 ResimleriYorum Yaz

42 − = 34